Turpinās būvdarbi Filozofu ielā – velotrases izbūvē
Ieva Gādmane

SIA «Jēkabpils pakalpojumi» informē, ka turpinās būvdarbi velotrases būvniecībā Filozofu ielā 15. Darbi uzsākti marta sākumā, un to realizācija paredzēta līdz 30. augustam.
    Uzņēmuma ceļu būvinženieris Aigars Začests stāsta, ka darbus plānots pabeigt jau līdz Jēkabpils pilsētas svētkiem, kas notiks no 4. līdz 6. jūlijam. 
     Lielākos darbus – virāžu, tramplīnu, nogāžu izveidošanu un asfaltēšanu – velo­trasē veic SIA «Jēkabpils pakalpojumi» apakšuzņēmējs SIA «City playgrounds». Šobrīd būvobjektā tiek pabeigti asfaltēšanas darbi. Darbu pēdējā posmā apzaļumos un labiekārtos teritoriju.
       – Esam novērojuši, ka, neskatoties uz būvobjektam apkārt esošo nožogojumu un brīdinājuma zīmēm, pārdroši bērni un jaunieši nepabeigtajā velotrasē jau uzturas. Atgādinām, ka nepiederošām personām būvdarbu objekta teritorijā atrasties ir aizliegts! Arī pašvaldības policija regulāri seko līdzi, lai būvobjektā neuzturētos nepiederošas personas. Aicinām iedzīvotājus būt pacietīgiem, neriskēt ar savu drošību un veselību un sagaidīt, līdz velotrase būs pilnībā pabeigta!» stāsta A. Začests.
     Velotrase ir rūpīgi analizēta un plānota aktīvās atpūtas vieta pilsētā, pielāgota visa vecuma un līmeņa braucējiem. Tā būs speciāli konstruēta asfalta trase, kas sastāv no dažāda izmēra kal­niņiem, virāžām un nelieliem tramplīniem. Izman­tojot kalniņu sniegto paātrinājumu, braucēji spēj braukt, neminot pedāļus. Tra­ses plānojums veidots tā, lai visa teritorija būtu pārskatāma no jebkuras vietas un izslēgtu sadursmes riskus. Trasi būs iespējams izmantot astoņiem pārvietošanās līdzekļiem – kalnu divriteņiem, BMX, skeitbordiem, skrejriteņiem, skrituļslidās, longbordiem. Pie trases tiks izstādītas drošības un informējošās zīmes, kas ziņos par trases lietošanas noteikumiem, nepieciešamajiem aizsargelementiem un apmeklētāju pienākumiem. Trases kopējā platība paredzēta aptuveni 2 450 m2.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru