Ukrainas atbalsta pasākumā Jēkabpilī saziedo 4 502 un 1 244 eiro
Ieva Druveniece, Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste

   8. aprīlī Jēkabpilī norisinājās labdarības koncerts Ukrainas atbalstam «Mēs par mieru!». Tas iezīmējās kā lielākais atbalsta pasākums Jēkabpils novadā un visā Sēlijas reģionā.
    Pasākuma laikā  apmeklētājiem bija iespēja ziedot, zvanot uz «Ziedot.lv» telefona numuru, kā arī Vidus­daugavas NVO ziedošanas punktos Vecpilsētas laukumā.
Vidusdaugavas NVO punktos saziedotā summa pasākuma laikā ir 4 502 eiro. «Ziedot.lv» saziedotā summa pasākuma laikā – 1 244 eiro. 
    Sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību tiks noskaidrots, kas ir nepieciešamākās lietas, kuras iegādāties par koncerta laikā Vecpilsētas laukumā saziedoto naudu. Visas atskaites par ziedotās summas izlietojumu būs pieejamas Vidusdaugavas NVO centrā.
    Labdarības koncerta laikā Vecpilsētas laukumā darbojās Zemessardzes 56. kaujas nodrošinājuma bataljona informatīvā telts, kas pie sevis pulcēja interesentus. Humānās palīdzības punktos varēja uzzināt ak­tuālāko informāciju, kā arī ziedot nepieciešamās lietas. Pasākuma laikā apmeklētāji piedalījās maskēšanās tīklu pīšanā, kas tiks sūtīti uz Ukrainu. Māksliniece Anda Svarāne radīja īpašu mākslas instalāciju «Sveši zābaki». Tika radīta atbalsta plakātu siena, kuras veidošanā piedalījās Jēkabpils Mākslas skolas audzēkņi un pilsētas iedzīvotāji.
    Liels paldies ikvienam, kas palīdzēja šī pasākuma tapšanā un atbalstīja. Tie ir: a/s «Viada», SIA «Sedumi», t/c «Aura», z/s «Avotiņi» un  «Lauku šiks», SIA «Bez­de-līgas 2», SIA «Arival» un «Domino Wok Kebab», SIA «Itālis» un  «Picērija Itālis», SIA «Margret» un  «Gaļas nams», AJV grupa, «Zie­dot.lv», biedrība «Tavi draugi», Zemessardzes 56. kaujas nodrošinājuma bataljons, Jēkabpils novada jaunsargi, Vidusdaugavas NVO centrs, Jēkabpils Mākslas skola, Jēkabpils ukraiņu biedrība «Javir», Rīgas kinostudija.
     Paldies par informatīvo atbalstu Vidusdaugavas TV, «Radio 1», «Brīvā Daugava», «Divu krastu radio», «Radio SWH», «Latvijas Radio», «Drukas nams».
Īpašs paldies Edgaram Līcim, Zinaīdai Rabšai, Agitai Pleiko, Ziedonim Bārbalam, Andai Svarānei.
 Sēlijai nav vienalga. Mēs par mieru!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru