Uz Daugavas tilta notiek avārija, kas ilgāku laiku traucē transporta kustību
Sagatavoja J. Apīnis

Ceturtdien pievakarē uz Daugavas tilta Jēkabpilī notika ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā vairāk nekā pusotru stundu bija traucēta satiksme pāri tiltam un tā abās pusēs pilsētas ielās  ilgstoši veidojās lieli automašīnu sastrēgumi. Sociālajos tīklos internetā uzreiz parādījās dažādas notikušā versijas un komentāri. Savukārt Valsts policija ziņo, ka negadījums notika pulksten 15.39 uz tilta Neretas ielā. Kāda sieviete veica braukšanas apmācību vīrietim, kurš netika galā ar automašīnas „Toyota Yaris” vadāmību, nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbrauca metāla aizsargbarjerai, un mašīna apgāzās. Policija uzsver, ka apmācību veica privātpersona privātpersonai, un automašīna nebija mācību auto. 
Vīrietim negadījuma rezultātā nebija redzamu miesas bojājumu, taču drošības labad viņš tika nogādāts ārstniecības iestādē apsekošanai. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete negadījumā neguva fiziskas traumas. Par notikušo tika noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.
Uz notikumu tika izsaukti arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki un ugunsdzēsēji glābēji. VUGD ziņo, ka, ierodoties notikuma vietā, cilvēki no automašīnas, kas bija apgāzusies uz sāniem, bija izkļuvuši pirms  glābēju ierašanās. Ugunsdzēsēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes, ar vinču novilka automašīnu no gājēju celiņa  un pēc tam ar absorbenta palīdzība savāca uz brauktuves izlijušos šķidrumus. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. Antons
  Antons
  pirms 3 nedēļām

  Uz divām stundām paralizēta satiksme visā pilsētā, kad vieglais auto iebrauc barjerā!!! Kas notiktos, ja uz tilta avarētu smagais, vai vairākas automašīnas? Satiksme tiktu bloķēta uz pus duenu? Vai tas ir normāli?

  Atbildēt
 2. nepacietīgais
  nepacietīgais
  pirms 3 nedēļām

  Ar steigu vajag otru tiltu!!! Leonīds solīja, bet Kraps ir Leonīda politiskais pēctecis. Kad būs tilts!!!

  Atbildēt
 3. Viesis
  Viesis
  pirms 3 nedēļām

  Kraps tiltu nesolīja!

  Atbildēt
 4. solīja
  solīja
  pirms 3 nedēļām

  Vēl Leonīda laikā aktīvi atbalstīja tilta būvniecības ideju, kas nebūt nav slikti, bet ievērojot politisko pēctecību tā ir jāturpina.

 5. Zem tilta
  Zem tilta
  pirms 3 nedēļām

  Un kas notika, ka bija mazliet jāpagaida? Laika pie vakariņu putras bļods netikāt? Neredzet jums Leonoida vārdā nosaukto tiltu tuvakos 10 gadu.! Neredzět kā savas ēzeļa ausis.

  Atbildēt

Pievienot komentāru