Uz Jēkabpils Kultūras pārvaldes vadītāja amatu pieteikušies 10 pretendenti
INESE ZONE

Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informē, ka uz  kultūras pārvaldes vadītāja amatu pieteikušies 10 pretendenti. 11. septembrī ar visiem notikušas pārrunas, un ideja esot tāda, ka pretendentiem uzticēs kādu uzdevumu, saistītu ar pārvaldes pamatdarba jautājumiem, un tad izvērtēs viņu redzējumu un pieņems galīgo lēmumu, kas varētu notikt aptuveni divu nedēļu laikā.
     Vaicāts par pretendentu sastāvu, A. Kraps stāsta, ka tie ir kultūras darbā pieredzējuši cilvēki, lielākoties nevis no Jēkabpils un tuvākajām pašvaldībām, bet gan no trīs Latvijas lielākajām pilsētām.  Pretendenti lielākoties esot dāmas, bet ir arī stiprā dzimuma pārstāvji.  
    Kā zināms, Jēkabpils dome konkursu uz kultūras pārvaldes vadītāja amatu bija pagarinājusi līdz 4. septembrim. Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps tad informēja, ka tas darīts, lai pieteiktos vairāk pretendentu un būtu lielāka izvēle.
    Darbu kultūras pārvaldē atstājusi arī juriste un projektu koordinatore. A. Kraps stāsta, ka juriste pārgājusi darbā uz multifunkcionālās halles pārvaldi. Par jurista darbu pārvaldē esot izsludināts konkurss, un tur jau drīz būšot jauns darbinieks, savukārt  uz projektu koordinatora amatu izsludinās konkursu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru