Uz motocikla «Yamaha» – ar 164 kilometriem stundā
Jānis Apīnis

23. martā Zemgales policisti rīkoja kārtējo reidu ceļu satiksmes uzraudzības jomā. Mērķis bija pārbaudīt, vai transportlīdzekļu vadītāji nebrauc alkohola reibumā un citu apreibinošu vielu ietekmē, ievēro atļauto braukšanas ātrumu, vadot transportlīdzekli, ir vadītāja apliecība, izieta tehniskā apskate, lietotas drošības jostas, kā arī uzmanība tika pievērsta mazāk aizsargātiem ceļu satiksmes dalībniekiem. 
      Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece BD informēja, ka reida laikā tika pārbaudīti 4004 transportlīdzekļu vadītāji, no kuriem Jēkabpilī  un apkaimē – 678.
      Viesītes novadā, ceļa Jēkabpils - Nereta 34. kilometrā, policistu uzmanību pievērsa pārgalvīgs motocikla «Yamaha» vadītājs, kurš traucās ar ātrumu 164 kilometri stundā, pie atļautā 90 kilometri stundā. Par minēto pārkāpumu 1998. gadā dzimušajam vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Jēkabpils apkārtnē tika apturēti divi transportlīdzekļu vadītāji alkohola reibumā, no kuriem vienam pat nebija vadītāja apliecības. 1990. gadā dzimušajam vīrietim, kurš vadīja automašīnu «Mazda» bez vadītāja apliecības Zasas pagastā, konstatēja 2,06 promiļu reibumu. Otrs vadītājs tika pieķerts uz ceļa Rīga – Daugavpils. 1972. gadā dzimis vīrietis  vadīja automašīnu «Volvo» 1,37 promiļu reibumā.
     Kopumā reida laikā noformēti 123 administratīvā pārkāpuma protokoli, no tiem Jelgavā - 39, Jēkabpilī - 37, Tukumā - 19, Dobelē - 13, Aizkrauklē - 8 un Bauskā - 7. No kopējā noformētā  protokolu skaita 35 autovadītājiem noformēti protokoli par atļauto braukšanas ātrumu pārkāpšanu. Jēkabpils iecirkņa teritorijā  ātrumu pārsnieguši bija  7 braucēji. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Reidi ir padlaiku iedibināta būšana. Nu kā jau pie pajoliņiem kartības uz ceļiem nav un nebūs. Audzināšanas trūkums ir pie vainas, Plikie reidi neko nedos,

  Atbildēt
 2. Piekrītu
  Piekrītu
  pirms 1 gada

  Piekrītu. Un par braukšanu dzērumā teiksim no 1 promiles uzreiz reālu cietumsodu - sākumā 3 mēneši, atkārtoti - pusgads, trešajā reizē - gads ar auto konfiskāciju. Policistu tik maz, ka nav kas patrulē uz ceļiem un ielām, bet ar reidiem māžojas.

Pievienot komentāru