Uz viesnīcas nomu rīkos jau ceturto izsoli
INESE ZONE

Jēkabpils domes par viesnīcu pārbūvētā ēka Brīvības ielā 187 arī pēc trešās izsoles nav atradusi saimnieku. Atbilstoši projektam telpās var iznomāt uzņēmējiem, tieši viesnīcas pakalpojumu sniegšanai.
      Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis informē, ka uz trim izsolēm nav bijis neviena pretendenta. 
      -Bet interese par objektu ir, interesējas arī pēc izsoles. Vienīgais, ko varam darīt, mums jāpārskata izsoles noteikumi un jāturpina darbs pie objekta reklamēšanas, varbūt jāuzrunā kāds individuāli. Atbilstoši ES fondu kārtībai un Ministru kabineta noteikumiem, kas regulē objekta realizāciju, viesnīca ir jāizsola komersantiem, lai viņi veic šo darbību. Uzņēmējiem ir versijas, ka summa, ko pašvaldība prasa garantijai, ka tur tiešām notiks uzņēmējdarbība, ir par lielu, ka bizness ir sezonāls. Katram savi viedokļi. Apkoposim uzņēmēju domas un iesim uz nākamo izsoli, - stāsta Guntars Gogulis.
       BD interesējās, vai pašvaldība pati nevar apsaimniekot viesnīcu? Guntars Gogulis atbild, ka noteikumi skaidri pasaka, ka šie sasniedzamie rādītāji jāsasniedz komersantiem, kuriem nav pašvaldības vai valsts kapitāldaļu. Ja nebūtu šī nosacījuma, dome ietu uz priekšu un, iespējams, izmantotu ēku kā viesnīcu topošās multihalles klientiem. Jautāts, vai komersantam jānodrošina tieši viesnīcas darbība, G. Gogulis teica, ka par šo iespēju domās, ja kāds uzņēmējs izteiks tādu priekšlikumu. 
       G. Gogulis arī informē, ka uzņēmējam viesnīcas telpās jāienāk divu gadu laikā kopš projekta pabeigšanas. Ēku pašlaik, nodrošinot apkuri, uztur pašvaldība. Pēdējā izsolē ēkas un zemes sākotnējā nosacītā nomas maksa bija 510 eiro mēnesī bez PVN, bet izsoles solis bija noteikts – 70 eiro.  Viesnīcas izbūve ir daļa no Pasta ielas un tai pieguļošo ielu rekonstrukcijas projekta, tās atjaunošana un pārbūve izmaksāja 262 000 eiro. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Es
    Es
    pirms 11 mēnešiem

    Dārgie domnieki.Ir laiks padomāt cik produktīvs darbs ir bijis pilsētas attīstībai no jūsu puses,ka nevar atrast izīrēt dažus kambarus.Ko vēl runāt par iespēju piesaistīt lielākus investorus ražošanai.Acīmredzot nav domē neviena kompetenta cilvēka šajos jautājumos. Protams ,tādiem cilvēkiem ir algai jābūt atbilstošai un starp domnieku radiem,draugiem tādu nav.Tas pats attiecas uz pilsētas mākslinieku,tūrisma-mārketinga speciālistu u.t.t. Ja turpinās kā tagad un iepriekšējos gadus,tad šai pilsētai daudz variantu.

    Atbildēt

Pievienot komentāru