Uzlabojot pasažieru pārvadājumus, ir izmaiņas vairākos autobusu maršrutos
Sagatavoja J. Apīnis

Autotransporta direkcija ziņo, ka, ņemot vērā, ka ir uzlabojies ceļu stāvoklis, no 1. oktobra vairākos maršruta Daugavpils–Preiļi reisos tiks samazināts to izpildes laiks. Savukārt, lai Viesītes novada skolēniem būtu iespēja nokļūt izglītības iestādēs un pēc tam – atpakaļ mājās, izmaiņas veiktas vairākos maršrutos.
      Nr. 5481 Jēkabpils–Brodi. Autobuss no pieturas «Brodi» izbrauks darbadienās plkst. 7.25 un no Jē­kabpils autoostas – plkst. 17.20. Autobuss, kas no pieturas «Brodi 1» izbrauca plkst. 7.22 un 17.30,  savukārt no Jēkabpils autoostas – plkst. 7.10 un 17.15, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās.
Nr. 5490 Viesīte–Sau­ka–Lone. Autobuss, kas no Viesītes izbrauc plkst. 6.50, apstāsies pieturā «Saukas krustceles» un «Rozes». Autobuss, kas no pieturas «Lones centrs» darbadienās (mācību laikā) izbrauc plkst. 7.30, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «Rozes», «Saukas krustceles», «Viesī­tes vidusskola» un «PII Zīlīte». 
     Nr. 5491 Viesīte–Lone. Au­tobuss, kas no pieturas «Lones centrs» darbadienās (mācību laikā) izbrauc plkst. 7.35, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «Viesītes vidusskola» un «PII Zīlīte». 
    Nr. 5492 Viesīte–Gār­šas–Kalna Dambrāni–Vie­sīte. Autobuss, kas no  Vie­sītes darbadienās (mācību laikā) izbrauc plkst. 7.05, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «Ceļmalas», «Vēji», «Viesītes vidusskola» un «PII Zīlīte». Autobuss, kas no  Viesītes darbadienās (mācību laikā) izbrauc plkst. 14.50 un 15.50, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «PII Zīlīte», «Viesītes vidusskola», «Vēji» un «Ceļmalas». 
     Nr. 5493 Viesīte–Lone–Sauka–Viesīte. Autobuss no pieturas «PII Zīlīte» no pirmdienas līdz ceturtdienai (mācību laikā) izbrauks plkst. 15.50, iekļaujot pieturas «Viesītes vidusskola», «Rozes» un «Saukas krustceles» (līdz šim izbrauca no  Viesītes plkst. 15.50). Au-tobuss no pieturas «PII Zīlīte» izbrauks piektdienās (mācību laikā) plkst. 15.00, iekļaujot pieturu «Viesītes vidusskola», «Rozes» un «Saukas krustceles» (līdz šim izbrauca no  Viesītes plkst. 15.00). 
Nr. 6891 Viesīte–Vār­nava–Sunākste–Viesīte. Autobuss, kas no Viesītes darbadienās (mācību laikā) izbrauks plkst. 7.05, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «Vildavas», «Ķīvītes», «Jaun-s­likšāni», «Viesītes vidusskola» un «PII Zīlīte». Autobuss no pieturas «PII Zīlīte» darbadienās (mācību laikā) izbrauks plkst. 16.00, ie-kļaujot pieturu «Viesītes vidusskola»,  «Jaunslikšāni», «Ķīvītes» un «Vildavas». Autobuss no  Viesītes otrdienās un piektdienās (skolēnu brīvlaikā) izbrauks plkst. 7.05, iekļaujot pieturu «Vildavas», «Ķīvītes» un «Jaunslikšāni». Autobuss no Viesītes piektdienās (skolēnu brīvlaikā) izbrauks plkst. 13.00, iekļaujot pieturu «Jaunslikšāni», «Ķīvītes» un «Vildavas». Autobuss no Viesītes otrdienās (skolēnu brīvlaikā) izbrauks plkst. 16.00, iekļaujot pieturu «Jaunslikšāni», «Ķīvītes» un «Vildavas». 
     Sīkākai informācijai var sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruņa numuru 65231473. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru