Uzmanieties no vilkiem!
Dunavieša Reiņa stāstījumu uzklausīja A. Valdmane

Nesen uz laikraksta re­dakciju piezvanīja kāds du­navietis, kurš vēlējās ar avīzes starpniecību brīdināt Tadenavas un tuvākās  ap­kārtnes  iedzīvotājus par to, ka mežos ir savairojušies vilki.
     Tie  redzēti klīstam arī pa ceļu braucamo daļu. Me­dību biedrība Tadenavā esot, bet sezona ir beigusies.
    Jābrīdina cilvēki, lai uz­manās, lai pieskata savus ga­nāmpulkus, mājsaimniecību, lieka piesardzība par ļaunu nenāks. Zinu, ka vasarā vienā otrā saimniecībā ir saplēstas aitas. Reģions ir ap­dzīvots,  tāpēc vilki migrē pa apkaimi – redzēti arī Dunavā un Rubeņos.
     Iedzīvotāji, esiet piesardzīgi!                
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (17)

 1. vo vellos!
  vo vellos!
  pirms 1 gada

  Man ir bail no plikiem vīriešiem, no vilkiem ne. :DDD

  Atbildēt
 2. Velaam
  Velaam
  pirms 1 gada

  Bet tu nebaidies, diez vai tiem vīriešiem paskatoties uz tevi radīsies iekāre. Bet ja tiešām bailes nav pārvaramas, iebāz biksēs (aizmugurē) metāla plāksni (der arī panna, katla vāks vai taml.)

 3. velaam
  velaam
  pirms 1 gada

  Ko tad tu impotents vari izdarīt? Ar to pannu tev pa galvu uzšaut :D

 4. esam dažādi
  esam dažādi
  pirms 1 gada

  Nu ir jau tādi, kam no sieviešiem ir bail trakāk kā no vilkiem.

 5. Andris
  Andris
  pirms 1 gada

  Pretīgi lasīt Velaa komentāru.

 6. zināms
  zināms
  pirms 1 gada

  Vilki ir daudzos Jēkabpils apkārtnes mežos.

  Atbildēt
 7. tā arī darīsim
  tā arī darīsim
  pirms 1 gada

  Baidīsimies no vilkiem, plikņiem un impotentiem.

  Atbildēt
 8. Andris
  Andris
  pirms 1 gada

  Kūku pagastā arī ir manīti vilki.

  Atbildēt
 9. Niks
  Niks
  pirms 1 gada

  Dāmas un kungi, būsim nopietni, ja runa ir par tik nopietnu tēmu. Intensīvā mežu izciršana veicina vilku klaiņošanu apdzīvo vietu tuvumā. 2018./2019. gada vilku medību sezona Latvijā noteikta līdz 31.martam. Vai noteiktais limits jau nomedīts, ja nav kas atšauj klaiņojošos?

  Atbildēt
 10. tā viņš ir
  tā viņš ir
  pirms 1 gada

  Pašaudījās te mednieki, dažus vilkus paspēja nošaut. Jau pierasts sniegā uz ceļa un pa laukiem redzēt vilku pēdas. Ir bijuši gadījumi, ka nokož pa nakti ganībās visas aitas saimniekiem. Bet ko atstāj lopiņus pa nakti ārā? Lapsas gan ir daudz savairojušās. Pa dienu staigā pa ceļa virsu, pļavās peļo. Nesen naktī pie garāžas iedegās sensoru gaisma. Skatos, lapsa kūmiņš aiziet mierīgā gaitā. Lauki paliek no cilvēkiem tukši, vietā nāk meža zvēri.

 11. Viņam
  Viņam
  pirms 1 gada

  Vellam tāpat kā krievu propogondoniem visur radas pederasti. Viņš ir ļoti jūfīgs šajā jdutājumā

  Atbildēt
 12. laikam gan
  laikam gan
  pirms 1 gada

  :DDDD

 13. eh!
  eh!
  pirms 1 gada

  Krievu propogondons, pederasts. Kas tik nenāk ārā, cilvēks mīļais. Kur tevī ir tik daudz naida?

 14. rezumē
  rezumē
  pirms 1 gada

  Šeit viens komentētājs ir ļaunāks pat par vilku. Vot šitāds būtu toč pie sienas noliekams un nokniebjams bez garas domāšanas. Kas ir vilks? Tāds pats meža zvērs kā citi. Tikai viņa nelaime ir tā, ka viņš ģenētiski ir gaļēdājs.

  Atbildēt
 15. Vells to rezumē
  Vells to rezumē
  pirms 1 gada

  Ak mani pie sienas jāliek?! Par ko? Tāpēc, ka es neciešu homofobus? Ir te viens seksuāli noraizējies fruks Jēkabpilī, kas par to vien komentē pie visiem rakstiem, kad vien un kur vien var. Liekas pat zinu, kurš tas ir. Redz arī rakstā par vilkiem šis pamanījās iespert kaut ko par plikiem vīriešiem. Nomierinies taču un ļauj cilvēkiem izklaidēties, kā viņi to vēlas. Tāpēc arī tapa komentārs par pannu. Un lai nerastos tālāki jautājumi - esmu hetero.

  Atbildēt
 16. rezumē
  rezumē
  pirms 1 gada

  Nav ko komentēt, ko saka citi un viss būs kārtībā. Citreiz ir tā, ka cilvēks, kurš pajokoja tiek pārprasts, un tāpēc izveidojas tāds stulbs, nekam nesaistošs strīds. Vajag iemācīties būt saprotošam un ieturētam, nevis palikt vulgāram un spļaut, kas uz mēles. Ne jau tas cilvēks , kurš izspļāva par plikiem vīriešiem ir tas kaitīgākais. Tas otrs, kurš aizgāja uz dialogu parādīja to, kas sēž šim cilvēkam iekšā. Un sēž tur iekšā pats nelabais. Pasarg dievs ar tādu saskrieties pieri pierē, tas būtu trakāk kā ar vilku. Piekritīsi?

 17. skotņiks
  skotņiks
  pirms 1 gada

  Par vilkiem dzirdēju, Dieva laista radībiņas vien ir, bet mēs jau nezinām ko vilki domā par cilvēkiem. Man divām aitām naktī uzradušies jēriņi, durvis kūtij ir drošas un no vilkiem bail nav.

  Atbildēt

Pievienot komentāru