Uzzini, kā rūpēties par savu sirdi!
Lea Briede, pasākuma organizatore

Rudens tuvošanās nozīmē ne vien ražas laiku, bet arī īpašas rūpes par veselību – vēsā un tumšā laikā organisms pastiprināti cīnās ar dažādiem faktoriem.
     Protams, visam pamatā ir stipra un vesela sirds – bez kārtīga «motora» dzīvot var būt grūti. Vesela sirds nozīmē aktīvāku, priecīgāku dzīvesveidu un ilgāku mūžu. Tāpēc Sirds diena ir laba izdevība vēl pirms rudens uzzināt, kas jādara, lai sirds un mēs paši justos labāk!  
     15. septembrī plkst. 11.00 projektā «Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī»   iedzīvotājiem tiks piedāvāts Sirds dienas pasākums, kura laikā būs iespēja pārbaudīt sirds veselību, kā arī klātienē tikties ar kardiologu un uzzināt ieteikumus sirds veselības uzlabošanai: kāds uzturs ieteicams sirds veselībai un no kādiem produktiem labāk izvairīties; kuri ieradumi veicina un kuri kaitē sirds veselībai; kādas ir sirds pārbaužu rādītāju normas, kuras ieteicams ievērot, un kad būtu jāiet pie ārsta; fizisko aktivitāšu ABC: ko darīt un ko nedarīt, lai sirds būtu vesela; kā atpazīt insultu un infarktu, lai palīdzētu ne vien sev, bet arī tuviniekiem?
     Sirds dienā klausītāji varēs bez maksas noteikt holesterīna un glikozes līmeni, izmērīt asinsspiedienu un ķermeņa masas indeksu, kā arī aprunāties ar kardiologu un uzdot interesējošus jautājumus. 
    Sirds diena norisināsies Palejas ielā 32, Jēkabpils vakara vidusskolā no plkst. 11.00 līdz 14.00. Dalība pasākumos un visas pārbaudes ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūgums ierasties savlaicīgi. Uz pasākumu aicināti ne vien seniori un cilvēki ar esošām sirds un asinsvadu slimībām, bet arī aktīva dzīvesveida piekritēji un sporta entuziasti – ikvienam ieteicams pārliecināties, ka izvēlētais dzīvesveids sirdij nāks par labu, nevis kaitēs!
    Uz tikšanos Sirds dienā!
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. īpaši stulbs
    īpaši stulbs
    pirms 1 gada

    Draņevičs Pēteris kādreiz dziedāja: "kāpēc tu par manu sirdi ņirgājies..?"

    Atbildēt

Pievienot komentāru