Vai lāzertags ir bīstams veselībai?
Apmaksāts raksts

Tiem, kas nav dzirdējuši par lāzertaga spēli un nosaukums liekas mulsinošs, ir svarīgi zināt, ka šajā spēlē netiek izmantoti īsti lāzeri. Lāzertags ir interesanta un droša spēle
    Ja tomēr Jūs joprojām māc bažas, ir vērts sīkāk ieskatīties spēles norisē.
      Spēles aizsākumi bija līdzīgi cīņas spēlei, taču drīz vien tā kļuva par spēli visiem, jo to var spēlēt pat 6-7 gadus veci bērni. Spēles pamatā ir izaicinājums - trāpīt pēc iespējas vairāk pretinieku komandas spēlētājiem, raidot infrasarkanos starus no savas pistoles. To darot, fonā ir dažādi trokšņi un skaņas, lai Jums radītu reālas izjūtas. Lāzertagu var spēlēt gan telpās, gan ārpus tām, kā arī dienas laikā un naktī. 
     Lāzertags nudien ir spēle visām vecuma grupām, tā liks kārtīgi izskrieties, darboties komandā un visiem pieaugušajiem atgriezties bērnībā un sajust neviltotu prieku. 
 
Vai lāzertagu ir droši spēlēt bērnu dzimšanas dienas ballītē?
    Ja vēlaties samazināt netīro trauku kalnus, kas jāsakopj pēc ballītes mājās, lielisks risinājums ir lāzertaga spēles sarīkošana pagalmā. Lāzertags ir jautra spēle, kuras pamatā ir šaušana ar rotaļu pistolēm, kas raida infrasarkano gaismu. Kad Jums trāpa pistoles stars, Jūs nejūtat nekādas sāpes. Spēles laikā nedrīkst pieskarties viens otram, līdz ar to arī šādi tiek samazināts traumu risks. Vienīgi būtu jāpārliecinās, ka bērniem ir ērti apavi ar neslīdošu zoli, un visi spēles dalībnieki pilnībā izprot lāzertaga noteikumus.
     Iespējamība savainoties lāzertaga spēles laikā ir minimāla. Savainojumi var rasties pakrītot vai sakrienoties ar kādu komandas dalībnieku, bet ne no pašām lāzerpeintbola pilstolēm. 
 
Vai tas ir drošs redzei?
    Šis ir viens no galvenajiem jautājumiem, ko cilvēki uzdod, dzirdot par lāzertagu – ko darīt, ja pretinieks ar lāzeru raida tieši Jums acīs? Vai tas nodarīs kaitējumu acīm? 
    Īsā atbilde ir: nē, tas nevar sabojāt un nebojās redzi.
     ASV ir veikti pētījumi par acs ievainojumiem, spēlējot šo spēli, un tie atklāja, ka radīt bojājumus acīm ar lāzertaga ierīci ir neiespējami, jo šiem infrasarkanās gaismas stariem ir zema frekvence.
      Protams, spēlējot jebkuru spēli, ir svarīgi ievērot labas manieres. Cilvēkiem vienmēr jāatceras, ka tā ir tikai spēle, un ikviena spēlētāja veselība ir svarīgāka par uzvaru. Kaut arī lāzertags bērniem ir riskantāks nekā, piemēram, galda spēles, tas tomēr ir aktīvs un aizraujošs brīvā laikā pavadīšanas veids.  Kā vecāki, Jūs vienmēr varat bērniem atkārtoti atgādināt, ka ir svarīgi šo spēli spēlēt atbildīgi un uzmanīgi.
 
Ieprieciniet savus bērnus
     Ja esat gatavs piešķirt nedaudz adrenalīna savas draugu kompānijas ikdienai vai iepriecināt savus bērnus, apmeklējiet laserdog.lv mājaslapu. 
Apskatiet sīkāk, kas ir lāzertags bērniem, un kādas aktivitātes tiek piedāvātas. Ir pieejami arī instruktora un spēles vadītāja pakalpojumi, tā kā Jums nebūs jāuztraucas par spēles norisi. Laserdog nodrošina arī plašas telpas, kur uzklāt svētku mielastu.
     Piesakiet spēli un apskatiet lāzertaga priekšrocības šeit. Jums b;us tikai jāaizpilda pieteikuma forma vai jāuzzvana uz kontaktinformācijā minēto numuru. 
Izvēlieties lāzertagu savām vai savu bērnu svinībām - tas būs neaizmirstams notikums!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 4 mēnešiem

  Ar lāzertāg jau laikam vīrus nošaut nevar

  Atbildēt
 2. dzirdēju
  dzirdēju
  pirms 4 mēnešiem

  Nošaut nevar , bet padarīt impotentu

Pievienot komentāru