Vai tiešām LED ekrāns izmaksāja 400 tūkstošus eiro?
Sagatavoja J. Apīnis

– BD 30. jūlija numurā bija publicēta informācija «Uzstādīts vēl viens LED ekrāns», kurā bija teikts, ka  Rīgas un Madonas ielas krustojumā uzstādīts LED ekrāns, un  šī  projekta  kopējās izmaksas ir  471 234,46 eiro. Vai varētu atšifrēt izmaksu pozīcijas?
Atbild  Jēkabpils Tūrisma informācijas centra darbiniece Zane Vārna:
     – Projektā, ko finansēja Eiropas reģionālās attīstības fonds, bija arī citas aktivitātes. Minētajā summā ietilpst: piecu norādes zīmju izvietošana Jēkabpils  teritorijā ar norādi uz Tūrisma informācijas centru; divu āra informatīvo skārienjūtīgo stendu izvietošana pilsētā; visiem projekta partneriem (no Jēkabpils, Kokneses, Pluņģes un Rokišķiem) kopīgu aktīvās atpūtas un gastronomijas tūrisma maršrutu izveide; populārāko apskates objektu virtuālās tūres izstrādāšana;  dalība tūrisma izstādēs «Balttour» (Rīga) un «Adventur» (Viļņa); tūrisma speciālistu pieredzes apmaiņas braucieni starp Koknesi, Jēkabpili, Pluņģi un Rokišķiem; tūrisma piedāvājumu prezentēšana lielākajos projekta partneru pasākumos; žurnālistu vizītes; trīs profesionālu semināru organizēšana Jēkabpils un tuvākās apkārtnes tūrisma speciālistiem.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. Nu re!
  Nu re!
  pirms 1 gada

  Vajadzēja Vārnas kundze uzreiz uzrakstīt tā, lai visiem saprotams un nebūtu pārprotams. Jāmācās rakstīt normālus tekstus!

  Atbildēt
 2. A
  A
  pirms 1 gada

  Rakstīja žurnālisti. Tad viņiem arī prasi

 3. To A
  To A
  pirms 1 gada

  Tas bija Varnas sagatavota relīze. Tieši tada pati bija domes lapā

 4. Nja
  Nja
  pirms 1 gada

  Nu bet vienalga tā ir balta nauda priekš tūrisma. Na širokuju nogu, kā krievs teiktu. Latvija ir tik noplukusi un bez ceļiem, ka te nav nekā tolkam ko redzēt. Un kāpēc vārna neuzrakstīja sīkāk, cik konkrēti katra darbība maksāja. Es uzskatu, ka tā nav atbilde. Kaut kas te ir slēpjams.

  Atbildēt
 5. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Atraduš, kam ko prasit! Tā Vārn neko nezin un nevienc viņam neko neteiks. Kurš duraks tices, ka par Jēkabpils ekrān maksāj kāc no Pluņģ, Koknes un Rokiškim. Purgu dzen.

  Atbildēt
 6. secinu
  secinu
  pirms 1 gada

  projekta kopējās izmaksas ir 471 234 ar 46 kapeikām - jēziņ, cik lielu naudu izčakarējuši nejēgā !!!

  Atbildēt
 7. zemnieks
  zemnieks
  pirms 1 gada

  Vai kādam ir BD drukātā versija? Interesē sludinājums, par graudu vešanas pakalpojumu, varbūt var padalīties ar kontakttelefonu?

  Atbildēt

Pievienot komentāru