Vai viegli nopirkt bezvadu urbjmašīnu?
Apmaksāts raksts

Bezvadu urbjmašīna ir must-have instruments, kas noder gan amatieriem, gan profesionāļiem. Meklējot piemērotāko urbjmašīnas modeli, ir vērts meklēt tādu, kam ir pietiekami liela jauda un griezes moments, kas spēj urbt dažādus materiālus, ir aprīkots ar vienu vai diviem akumulatoriem, kā arī piedāvā papildu funkcijas un iespējas, kas atvieglos instrumenta lietošanu un padarīs to drošāku. 
 
Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties bezvadu urbjmašīnas?
 
Akumulators
     Litija-jonu akumulatori atrodami teju visos bezvadu elektroinstrumentos, un tie arī visbiežāk ir pareizā izvēle. Vecākajos modeļos sastopami arī Ni-Cd akumulatori, kas piemēroti biežai un intensīvai ierīces izmantošanai. Taču jāņem vērā, ka šo akumulatoru sastāvs ir krietni toksiskāks un nav tik draudzīgs dabai kā litija-jonu (Li-on) akumulatori, kas nodrošina labāko līdzsvaru starp darbaspējām un darbības laiku. 
    Tie, kuri ir darbojušies ar akumulatora instrumentiem, noteikti zinās to sajūtu, kad nepieciešams pabeigt darbu, taču pēdējā brīdī ierīce izlādējas. Lai no tā izvairītos, vari iegādāties komplektu, kurā ietilpst arī otrs rezerves akumulators, ko nomainīt, kamēr viens lādējas, un turpināt darbu. Nopirkt gatavu komplektu ar diviem akumulatoriem būs lētāk nekā iegādāties tos atsevišķi. 
    Akumulatora kapacitāti mēra ampērstundās (Ah). Protams, lielākas kapacitātes akumulators (5Ah un vairāk) spēj darboties krietni ilgāk, taču šis parametrs ne vienmēr ir noteicošais.
    Akumulatora spriegums tiek mērīts voltos (V), un, protams, tas parāda, cik jaudīga būs urbjmašīna. Jo lielāks spriegums, jo labāks griezes moments, taču, protams, ierīces efektivitāti ietekmē ne tikai šis parametrs, jo 18V urbjmašīnas savā darbības efektivitātē var ievērojami atšķirties. 
 
Urbja diametrs
    Ja vien nemeklē urbi, ar kuru izveidot nelielus caurumiņus sienā, tad normāla apjoma darbiem Tev noderēs 13 mm diametra urbis. Diametri var variēt no 0,5 līdz pat 30 mm. 
 
Reversā funkcija
     Tā var noderēs gadījumos, kad nepieciešams nevis ieskrūvēt skrūves vai izurbt caurumus, bet gan izvilkt skrūves no koka vai citiem materiāliem. To nodrošina reversās funkcijas slēdzis, kas maina urbja rotācijas virzienu. 
 
Ātruma kontrole
   Šāda opcija sniedz lielāku kontroli pār instrumentu, ļaujot tās darbības ātrumu pielāgot veicamajam darbam. Ir vērtīgi, ja urbjmašīna aprīkota ar slēdzi, kas ļauj uzsākt darbu zemā ātrumā, ko pēc tam vajadzības gadījumā palielināt, lai izurbtu caurumus tādos materiālos kā flīzes vai pat metāls. 
Ir vērts pievērst uzmanību tam, kādus ātrumus piedāvā urbjmašīna. Tas ļaus vienkāršāk kontrolēt ierīci, kā arī nodrošinās daudzveidību tās pielietojumā. 
 
Ierīces svars
     Lai urbjmašīnas lietošana būtu ērta un droša, svarīgi noskaidrot arī tās svaru. Jo smagāka būs ierīce, jo grūtāk to būs ilgstoši noturēt rokā. Parasti lielākas kapacitātes akumulatoru modeļi mēdz būt smagāki. 
 
Zīmols
    Urbjmašīnas piedāvā dažādi pasaulē pazīstami ražotāji – Bosch, DeWalt, Makita, Ryobi, Contructor, AEG un daudzi citi. Šo zīmolu modeļus vienuviet vari apskatīt un salīdzināt to parametrus un cenas interneta veikalā 220.lv. Aizejot un klasisko instrumentu veikalu, Tu uz vietas piedāvājumā redzēsi tikai dažus urbjmašīnu modeļus savukārt šeit vari aplūkot vairāk nekā 90 dažādas urbjmašīnas un skrūvgriežus par ļoti labām cenām. 
    Nesteidzīgi aplūkojot sortimentu, vienkāršāk varēsi atrast tieši to modeli, kāds Tev nepieciešams. Interneta veikals 220.lv piedāvā arī ērtus preču piegādes veidus. Ja vēlies, saņem pirkumu uz vietas veikalā, vai arī izvēlies piegādi mājās, pastā, Circle K vai uz pakomātu.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru