Var pieteikties braucienam uz barikāžu atceres pasākumu
Ieva Gādmane

Jēkabpils  pašvaldība aicina iedzīvotājus  līdz 12. janvārim pieteikties bezmaksas braucienam uz 1991. gada barikāžu atceres pasākumu Rīgā. Tas norisināsies 13. janvārī Zaķusalā.
    Braucienam var pieteikties pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80205008. Iedzīvo­tājiem jāņem vērā, ka pieteikšanās braucienam ir obligāta, jo vietu skaits autobusā ir ierobežots.
    Kā informē brauciena organizators Jānis Lācis, izbraukšana no Vecpilsētas laukuma paredzēta 13. janvārī pulksten 15.00. Brau­ciena dalībnieku uz­ņemšana paredzēta šādās pieturās – Vecpilsētas laukums, Kur-zemes iela, Krust­pils kultūras nams, Krustpils pils, kā arī DUS «Statoil». Brau-cējiem jāņem vērā āra gaisa temperatūra un būtu vēlams izvēlēties atbilstošu apģērbu, kā arī plānot pasākuma norises laiku ārā vismaz 2 stundas. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar brauciena organizatoru Jāni Lāci pa tālruni: 29419895.
   Jēkabpilī 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai veltīts pasākums notiks 27. janvārī plkst. 14.00 skvērā pie Jēkabpils Tautas nama.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Esam grimstošs kuģis ar visām tām barikādēm.

  Atbildēt
 2. ev...
  ev...
  pirms 9 mēnešiem

  kur grimst,kas grimst?! Via skursteni vēl redz?

 3. ev ev
  ev ev
  pirms 9 mēnešiem

  Tu skursteni redzi, kas darās zem skursteņa, to tu neredzi. Gan gāzīsies ar lielu blīkšķi, laika jautājums.

Pievienot komentāru