Var pieteikties braucienam uz pasākumu „Sēlijas salas” Sēlpilī
ILZE BIČEVSKA

Vides un tūrisma attīstības klubs „Sēlija” sestdien, 1. jūnijā rīko braucienu uz pasākumu „Sēlijas salas”*, vienu no šā projekta pasākumiem, kas notiks Sēlpilī. 
     -Diena sāksies ar autobusa ekskursiju Sēlpils pakalnos. Brauciena maršruts: no Viesītes (plkst. 9.15) - Birži (autobusu pietura uz šosejas) - Ošāni (Salas pagasts, autobusu pietura uz šosejas) - Jēkabpils plkst. 10.00 (no stadiona stāvlaukuma vai autobusu pieturas, ja stāvlaukums slēgts) - Sala plkst. 10.10  (autobusu pietura) - Ošāni plkst. 10.25 (Sēlpils pag., pie pagrieziena uz Sēlpili) - Jaunsēlpils plkst. 10.30 - Sēlpils plkst. 10.40 - Sēlpils skola plkst. 10.45 - Sēlija plkst. 10.50 (centrā pie veikala) - Gretes plkst. 11.05 (pie pagrieziena uz Balto krogu), Raiņa klubs plkst. 11.45  (autobusu pietura) un tad jau nokļūsim Sēlpils pagasta „Boļānos”, - stāsta Vides un tūrisma attīstības kluba „Sēlija” vadītāja un ekskursijas rīkotāja Rasma Draška. 
    Ekskursijas laikā varēs apskatīties Sēlpils pilskalnus, dižkokus un pakalnus pavasara ziedu plaukumā. Pulksten 12.00 notiks pasākums „Pie pieguļnieku ugunskura” Sēlpils pagasta „Boļānos”, pulksten 14.00 Sēlpils pagasta „Pļavniekos” būs ‘Īru tinkeru’ šķirnes zirgu fermas apskate, bet pulksten 16.10 - atjaunotā Sēlpils dievnama apmeklējums. 
      Kā norāda brauciena rīkotāja, ļoti svarīgi ņemt vērā dažas lietas: apģērbam jābūt sportiskam, piemērotam laika apstākļiem, jo diena paies brīvā dabā. Lai arī pasākuma organizatori cienās ar zupu, tomēr ieteicams paņemt līdzi kādu sviestmaizi un ūdeni slāpju veldzēšanai. Brauciena rīkotāji aicina ieteikt šos bezmaksas pasākumus saviem draugiem un radiem, jo tie ir piemēroti visu vecumu cilvēkiem. Ekskursijai jāpiesakās, rakstot uz e-pastu: klubsselija@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 27759808. 
   
 *”Sēlijas salas” ir lauku partnerības “Sēlija”, Aizkraukles rajona partnerības un Daugavpils un Ilūkstes novadu lauku partnerības “Kaimiņi” starpteritoriālās sadarbības projekts, tematiskā tūrisma projekts, domāts mazajām lauku apdzīvotajām vietām, nolūkā veicināt to ekonomisko un sociālo izaugsmi. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru