Var pieteikties Jēkabpils pašvaldības stipendijām
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jēkabpils pašvaldība aicina pieteikties studentus pašvaldības stipendijām 2018.­/2019. mācību ga­dam. 
     Tās tiks piešķirtas pašvaldības budžetā paredzēto līdzekļu ietvaros au­dzēk­ņiem un studentiem, kuri mācās Latvijas valsts ak­reditētās mācību iestādēs ak­reditētās izglītības programmās un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Jēkabpils: bā­re­ņiem iesniegumu iesniegšanas kārtībā; audzēkņiem un studentiem, kuri savā ģi­menē ir trīs un vairāk bēr­ni; studentiem, kuriem ir piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss;  arodizglītības un profesionālās vidējās izglītības iestāžu 1. kursa audzēkņiem; augstākās izglītības programmas (bakalaura grāda ieguvei) 1. kursa studentiem, kuri uzrādījuši labas un teicamas zināšanas iepriekšējās izglītības iestādēs, piedaloties olimpiādēs, iesniegumu iesniegšanas kārtībā.
    Pretendentiem dokumenti jāiesniedz pašvaldībā Brīvības ielā 120, Vienas pieturas aģentūrā līdz 20. septembra  plkst. 15.00.
    Sīkāka informācija Jēkab­pils pašvaldības mājaslapā www.jekabpils.lv vai zvanot uz Izglītības pārvaldi  t. 65207054.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. īpaši stulbs
    īpaši stulbs
    pirms 11 mēnešiem

    Jāpiesakās obligāti visiem, kam nav slinkums. Jo ir bijuši gadījumi, kad kļūdoties stipendijas nav iedotas labiem studentiem, bet sliktiem atkal ir. Vēlāk, kad neatbilstība atklāta, tāpat neviens nebūs ieinteresēts atzīt sevi par vainīgu, kaut ko mainīt un citādi kasīties.

    Atbildēt

Pievienot komentāru