Vasaras otrā puse būs trauksmaina
Kristaps Baņķis, astrologs

Gaidāms karmisku notikumu piesātināts vasaras turpinājums, ko pavadīs daudz skandalozu, neparastu notikumu un to jaudīga izlāde negadījumos, kaitniecībā un pat katastrofās. Sargiet katrs pats sevi, un lai Dievs stāv mums klāt!
 
Aptumsumu ietekme
   Saules aptumsums gaidāms 13. jūlijā. Pilns Mē­ness aptumsums notiks 27. jūlijā un kā vienīgais būs redzams arī Latvijā. Daļējs Saules aptumsums – 11. augustā. Šogad šīm būtiskajām Saules un Mēness tumsnējām attiecībām pievienojas arī Saturna, Marsa un Merkura (Dižčiks) retrogrādās cilpas, kas dos papildu  spriedzes intensitāti un pārmaiņas punktus daudzu cilvēku dzīvēs.
   Dubultā starpaptumsuma laiks karmas rata griezienu izstiepj uz visu šo periodu. Lieki teikt, ka jaudas ziņā tas ir kā vesera trieciens pa liktens plūsmu. Tieši tā­dēļ starpaptumsuma laikā jārīkojas maksimāli atbildīgi, apzināti un labestīgi. Noti­kumi ietekmēs periodu 18 gadu garumā, kad jau sen par šobrīd paveikto būs piemirsies. Un šķitīs: par ko man tas viss... Turklāt, kas būtiski, nāks «lielo iesaukumu laiks» – tā sauktās pār­agrās nāves un smagu traumatismu risks, kā arī nāvējošās saslimšanas. Starp­aptumsuma laiks ir provokāciju laiks, tādēļ nav prātīgi uzvelt vainu citiem – viss ir tikai (greizs) spogulis pašam.
.
Melnā piektdiena
   13. jūlijā, piektdienā – Saules aptumsums, Mēne­sim esot Perigejā jeb tuvu Zemei Vēža zīmē. Īsta «mel­nā piektdiena». Šoreiz ir pamats teikt, ka planētu spriedzes izvietojums ir vistuvāk 13. datuma bēdīgajai slavai. Teju vai visu dienu ir arī nospriegots čika laiks, kas klasiski rada visa veida un mēroga sarežģījumus. Mē­ness Perigejā pavelk uz milzīgām emocijām un traģismu, jo cilvēkos aktivizējas «tarakāni», «nelaimes put­ni», pašnāvnieciskas un citas destruktīvas tieksmes, kā arī vēlme «paraut citus sev līdzi». Tādēļ alkohola, narkotiku, greizsirdības un apmātības uzplūdos tiek paveiktas briesmu lietas.  Kopumā pa­stāv ļoti augsta bīstamība jebkurā sfērā, tādēļ, vecāki, neatejiet no bērniem ne soli. Un no ūdens un šķidru­miem jāsargājas! 
 
Otrā melnā piektdiena
    27. jūlijā gaidāms tā sauktais «Asiņainais Mē­ness» potenciāli sārtās krāsas dēļ. Astroloģiski papildu efektu dos sakritība ar Dižčika sākumu 26. jūlijā, kad Merkurs uzsāks savu ačgārno kustību. Nekas cits kā jūlija otrā «melnā piektdiena»! Lielāka bīstamība ir arī visa veida satiksmē. Lidot starpaptumsumu laikā tiešām neieteiktu. Sadzīviski vīrieši būs pilnīgi kā bez prāta un izsisti no sliedēm. Paredzamas daudzas šķiršanās. Šī vasara vispār no visa veida attiecību viedokļa ir katastrofāli baisa.
     Dižčika klasika no 26. jūlija līdz 19. augustam: saskaršanās ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lē­mumiem un darbību. Sarež­ģītu karmisku uzdevumu risināšana, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanās, nevajadzīgi pirkumi, pārpratumi, dažāda veida sastrēgumi un tehniski sa­režģījumi. Cilvēki būs neuzmanīgi, izklaidīgi, aizmāršīgi un nesapratīsies. Emocijas un si­tuācijas kā uz nažiem. Prob­lemātiskajos jautājumos – viss plīsīs nograbēdams.
    Augusts kļūst par karmas «mīnu lauku», kurā ne tikai uzradīsies pagātnes rēgi cilvēku, notikumu un «veco grābekļu» veidolā, bet arī piedzīvotais un paveiktais atstās būtisku nospiedumu daudzu gadu garumā. Visprātīgāk dzīvot – lēni, pārdomāti un ar atbildību par katru savu soli!
 
Aptumsuma nokdauns
   11. augustā JaunMēness Lauvas zīmē Perigejā jeb tu­vu Zemei radīs daļēju Saules aptumsumu, kas ļoti paspilgtina depresijas, melanholijas, baisu tukšuma sajūtu, hroniskas kaites un atkarības, paaugstinot vardarbības riskus, krāpšanas, pārkaršanas, apstākļu nenovērtēšanu un traumatismu, satiksmes negadījumus, ne­gadījumus ar lopiņiem. Tam visam savu pirkstu pieliks arī šoreiz nelāgais Čika laiks un fonā esošo 3 planētu retrogrādi. Savukārt Saturna un Veneras spriedze kopā ar Jupitera un Merkura spriedzi nokaitēs arī partnerattiecībās, bērnu – vecāku attiecībās un darba attiecībās – faktiski pa visu attiecību fronti. Planētu riski sūtīs visa veida attiecības nokdaunā un pat komā. Pastāv arī milzīgas iespējas pazaudēt naudu, īpaši uzsākot nesekmīgus projektus un ieguldījumus. Jāatceras, ka jebkurai darbībai, kas veikta Mē­ness aptumsuma laikā, ir grūti labojamas sekas. Cil­vēki var zaudēt reputāciju vai arī tikt nostādīti cieņu aizskarošās, pazemojošās situācijās. Mēness Lauvas zīmē uzsvaru liks uz dramatizēšanu un personīgo pārākumu – pat neveiksmēs. Lauva gan uzreiz dod veiksmes atslēgu – visu laid ar mīlestību caur sirdi.
 
Kā pārlaist aptumsumu?
   Šajā laikā ar jebkuru darbību, tēlaini sakot, pamatīgi piepildām karmas trauku. Viss ir sakāpināts, sabiezinātas dzīves krāsas ikvienam atbilstoši viņa individuālajam horoskopam. Ja neesi pārliecināts, ko dari, tad nedari neko! Par vienu gan var padomāt, – kā tikt vaļā no nejēdzīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas. 
    Ja spēj aptumsumu laiku izdzīvot pēc iespējas mierīgi, to radīto enerģiju ir labi izmantot kā stimulu attīstībai. Viennozīmīgi tie var ienest dzīvē jaunas vēsmas. Viss starpaptumsuma peri­ods ir kā laika lūkas, kas atver karmas vārtus. Sa­kāpināts, sabiezinātām dzīves krāsām. Rūpīgi jāpārdomā jebkura darbība un domforma. Jācenšas neprovocēt ķildas, nesaskaņas un neno­kļūt situācijās, kas provocē bailes un rada diskomforta sajūtu. Šai periodā labi nodarboties ar mājas ģenerāltīrīšanu, sakārtojot un nomazgājot visu, kas ap­kārt. Ieteicams atbrīvoties no mantām, kas netiek iz­mantotas un tuvākajā laikā arī netiks izmantotas. Labi veikt ķermeņa attīrīšanas procedūras. Kad tas izdarīts, laiks sakārtot arī savas domas. Uzstādīsim savā attieksmē «zibensnovedējus», būsim elastīgāki, atcelsim lielos egoplānus un novērtēsim to, kas mums jau ir, īpaši savus tuvākos (kuru var arī nebūt). Un, palūgsim, lai negaiss aiziet neskāris gar pamali! 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 1 gada

    Glupības. Šitie raksteļi tikai cilvēkus nozombē.

    Atbildēt

Pievienot komentāru