Veikalnieki apgalvo – preču pietiks
SARMĪTE RUTKA

Jau no gada sākuma līdz ar jaunā vīrusa izplatību tā skarto valstu iedzīvotāji pastiprināti iepērk pārtikas preces ar lielu derīguma termiņu, kā arī higiēnas preces.  Tas notika arī Latvijā. Pēc ārkārtas situācijas izsludināšanas krājumu iepirkšana ir vēl vairāk palielinājusies. Aizvadītajās dienās arī Jēkabpils lielveikalos bija ievērojami vairāk pircēju un ik pa laikam putraimu plaukti bija visai tukši. Tomēr abu lielāko Latvijas veikalu ķēžu atbildīgie darbinieki ir izplatījuši paziņojumus, kas aicina neļauties panikai, un mierina, ka nepieciešamo preču pietiks arī turpmāk. 
             Lūk, kas teikts “Rimi Latvia” paziņojumā: ”[..] ”Rimi Latvia” aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar “Covid-19” slimnieku.
“Sekojot situācijas attīstībai, “Rimi Latvia” tuvākajam laikam izvirzījis divas prioritātes. Pirmkārt, nodrošināt mūsu darbinieku un pircēju drošību, otrkārt, rūpēties par preču pieejamību mūsu veikalu plauktos. Tādējādi ir ieviesti papildu higiēnas prasību nodrošināšanas pasākumi veikalos, kā arī varam apliecināt, ka mūsu noliktavā ir pieejams pietiekams preču daudzums,” informē “Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.
             Aicinām sekot Veselības ministrijas norādēm un ievērot divu metru distanci iepērkoties, organizēt veikala apmeklējumus tā, lai kāds no ģimenes locekļiem iespēju robežās neiepirktos “pīķa” stundās, kā arī neizmantot lielveikalus kā atpūtas un izklaides vietas.[..]”
            Līdzīgs paziņojums saņemts arī no “Maxima Latvija”: “Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu Latvijā, “Maxima Latvija” turpina pastiprināti sekot preču pieprasījuma izmaiņām, regulāri papildināt veikalu plauktus, kā arī ir palielinājusi piegādes apjomus noteiktām preču grupām, vienlaikus nodrošinot nemainīgi zemas cenas. Uzņēmums aicina būt atbildīgiem un ievērot valstī izsludinātos piesardzības pasākumus vīrusa izplatības ierobežošanai publiskās vietās, tās neapmeklējot īpaši tad, ja ir noteikta karantīna.
           “Nodrošināt visu ikdienai nepieciešamo šobrīd ir mūsu prioritāte, un mēs aicinām iedzīvotājus saglabāt mieru. Lai gan atsevišķu produktu grupās ir novērots lielāks pieprasījums nekā ierasts, plaukti veikalos tiek regulāri papildināti, tāpēc aicinām klientus būt saprotošiem un pacietīgiem, ja kādā no veikaliem uz konkrētu brīdi iztrūkst produkcija. Mēs strādājam, lai nodrošinātu pilnvērtīgu preču pieejamību katrā veikalā un esam būtiski palielinājuši piegādes,” stāsta “Maxima Latvija” iepirkumu departamenta direktors Edvīns Lakstīgala.[..]
         Vienlaikus uzņēmuma ietvaros tiek īstenota virkne papildu preventīvas un profilaktiskas darbības gan darbinieku drošības nodrošināšanai, gan veikalu dezinfekcijai. [..]”
       Abas lielveikalu ķēdes arī paziņojušas par lielāko pārdošanas akciju atcelšanu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru