Veikta daļēja Jēkabpils pilsētas kapu digitalizācija
Ieva Gādmane

Lai sakārtotu kapsētu dokumentāciju un apglabāto personu uzskaiti, Jēkabpils pilsētas kapos šogad veikta daļēja kapu digitalizācija, ko nodrošināja uzņēmums SIA «Cemety».
    Jēkabpils pilsētas kapu apsaimniekotājs SIA «Jē­kabpils pakalpojumi»informē, ka šobrīd digitalizācija veikta Jēkabpils kapsētas luterāņu zonā (6 ha platībā). Uzņēmuma darbinieki cer, ka tuvākajā laikā būs iespēja veikt pilnīgu  kapu digitalizāciju, kuras rezultātā gan iedzīvotājiem, gan kapu apsaimniekotājam bū­tu atvieglota informācijas ieguve par brīvajām apbedījumu vietām, kā arī sniegta iespēja apzināt savu senču atdusas vietas.
    Kapu digitalizācijas ietvaros veikta kapsētas luterāņu zonas kartēšana, kapavietu uzskaite, numurēšana, apbedījumu foto fiksācija, izveidota karte un datu bāze, kura ir apskatāma interneta vietnē www.cemety.lv. Izveidotais pakalpojums ir izmantojams gan sadzīves situācijās, gan kā vitāli nozīmīgs pakalpojums – informācijas avots dzimtas koku veidotājiem, vēsturniekiem un novadpētniekiem.
   Šobrīd joprojām notiek darbs pie informācijas precizēšanas un papildināšanas, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar digitālajā kartē www.cemety.lv pieejamajiem datiem un neprecizitāšu gadījumā informēt SIA «Jēkabpils pakalpojumi» kapu pārzini pa tālruni 20027341, vai nosūtot informāciju elektronis­ki kapi@jekpak.lv
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru