Vēl gaida ekspertu viedokli par asfalta kvalitāti
INESE ZONE

BD jau informēja, ka, pārbaudot nesen rekonstruēto Jēkabpils ielu asfalta paraugus, dažiem konstatēja atsevišķu slāņu biezuma un porainības neatbilstību.       Jēkabpils domes vadība informēja, ka rezultātus nodos izvērtēšanai neatkarīgam ekspertam un atkarībā no viņa ieteikumiem lems, kādus priekšlikumus piedāvāt būvniekiem – asfalta papildu ieklāšanu, garantijas termiņa pagarināšanu vai citus. Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informē, ka ekspertīze vēl nav beigusies, tādēļ arī nekādi lēmumi par to, kā rīkoties, nav pieņemti.
 
       -Izvērtēšanai piesaistījām uzņēmumu «L4», viņu eksperti veic  analīzi un dos mums slēdzienu. Tā vēl nav, jo ir pieprasīta papildu informācija. Tur ir ļoti daudz faktoru, kas jāņem vērā, piemēram, kāds laiks un kāda gaisa temperatūra bija dienās, kad asfaltu klāja. Šim procesam es apzināti neizvirzu nekādus termiņus, jo es saprotu, ka tas ir ļoti nozīmīgs dokuments, jo tas ir mūsu vienīgais arguments sarunās ar uzņēmēju. Mums jābūt pārliecinātiem par savu pozīciju. Jo teorētiski tur ir iespējami dažādi nākotnes scenāriji, kā asfalta kvalitāte to visu var ietekmēt. Tāpēc es negribu nākt klajā ar savu viedokli, es gribu sagaidīt, ko lems eksperti, – sacīja Aivars Kraps. Viņš piebilst, ka martā jābūt zināmam ekspertu viedoklim,  jo martā laika apstākļi vēl neļauj veikt kādu ielu pārbūvi, tāpēc noteikti jātiek skaidrībā, par ko vienosies ar uzņēmēju, lai, sākoties būvniecības sezonai, ir zināms, kas tiks darīts, lai uzlabotu seguma kvalitāti. 
    A. Kraps minēja, ka vēl nav notikušas pārrunas ar būvnieku SIA «Ošukalns». To darīs pēc ekspertīzes slēdziena saņemšanas, kad būšot pamats par kaut ko konkrēti runāt un kaut ko pieprasīt.  Griboties pielikt visam ātrāk punktu, bet sasteigt te arī nevajagot. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. Jurka
  Jurka
  pirms 4 mēnešiem

  Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu, Gaidīsim vien. Netiks galā L4, uzaicināsim L5. Galvenā uzmanība jāpievērš Mēness fāzēm asfaltēšanas laikā, tāpat kā malku mežā zāģējot.

  Atbildēt
 2. drupatainais asfalts
  drupatainais asfalts
  pirms 4 mēnešiem

  Te nav interesanti. Bebri jāurbj.

  Atbildēt
 3. Jurka
  Jurka
  pirms 4 mēnešiem

  Valstī ārkārta stāvoklis un ar tādiem sīkumiem neviens neņemsies, pēc tam būs tā seku likvidācijas pasākumi veicami. Asfalts tikmēr jau būs nodilis dabīgā nolietošanās procesā, tāpat kā kurpju zoles. Kurpes arī nevar nest atpakaļ uz bodi pēc gada, bet divu nedēļu laikā, ja pēc nopirkšanas konstatēts defekts.

 4. Kvalitāte
  Kvalitāte
  pirms 4 mēnešiem

  Jurīt, viss ir zem kontroles.

Pievienot komentāru