Vēl var pieteikties astotajam Jāņa Mileikas piemiņas turnīram
Juris Šteinbergs

Jau šo sestdien, 27. oktobrī, Jēkabpilī, Agrobiznesa koledžas sporta zālē, Pasta ielā 1, risināsies 8. trenera Jāņa Mileikas piemiņas turnīrs šahā. Šogad tas risināsies vienu dienu un tā ietvaros notiks divi rapida turnīri ar  apdomas laiku 12 minūtes uz partiju + 3 sekundes par katru izdarīto gājienu. A turnīrā drīkst spēlēt jebkurš, kas vēlas, bet B turnīrā —  dalībnieki ar ELO līdz 1900 vai bez ELO. 
   Reģistrācija turnīram —  no plkst. 10.30 līdz 11.45 . Plkst 11.45 notiks ziedu nolikšana J. Mileikas atdusas vietā (būs norīkots autobuss), bet sacensību atklāšana un l. kārta —  plkst. 12.15. 
   Kā pastāstīja viens no turnīra organizētājiem Jurijs Agafonovs,  lai gan iepriekšējā pieteikšanās turnīram ir beigusies, to joprojām  var izdarīt, rakstot galvenajam tiesnesim Anatolijam Jasinskim uz e-pastu: anatolijsjasinskis@inbox.lv  vai zvanot pa tālr. 29945881.  Pieteikties varēs arī turnīra dienā. Dalības maksa, piesakoties pēdējās dienā, ir 7 eiro, bet jēkabpiliešiem, jauniešiem līdz 18 gadiem, senioriem  un dāmām — 5 eiro.  
    A turnīrā tiks   apbalvoti 1.–5. vietu ieguvēji. Galvenā balva — 100 eiro.  Savukārt B  turnīrā apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus, un tā uzvarētājs saņems 50 eiro. Dažādas naudas balvas paredzētas arī pārējo godalgoto vietu ieguvējiem, tāpat  tiks apbalvots labākais jēkabpilietis, labākais seniors, labākā sieviete, labākais jaunietis  un jauniete. Katrs turnīra dalībnieks saņems piemiņas suvenīru. 
     — Uz turnīru gaidīti arī skatītāji. Pieeja galdiņiem būs brīva, un domāju, ka būs daudz interesantu partiju.  Savu dalību apstiprinājis Latvijas izlases treneris lielmeistars Zigurds Lanka un tās dalībnieki lielmeistari Ņikita Meškovs  un Artūrs Neikšāns, iespējams, būs arī Dana Reizniece-Ozola. Turnīra laikā ikvienam līdzjutējam  piedāvāsim  uzspēlēt šahu ar lielajām figūrām jeb tā saucamo dārza  šahu (garden chess), — pastāstīja J. Agafonovs.
 
Organizatoru arhīva foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru