Vēl var pieteikties mācībām pieaugušajiem
Zane Ieviņa, kampaņas «Tuvāk jaunam darbam!» sabiedrisko attiecību speciāliste

Nodarbinātie iedzīvotāji vecumā no 25 gadu vecuma vēl līdz 17. septembrim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide». Pieteikšanās no­tiek klātienē vai elektroniski 70 izglītības iestādēs, kuras piedāvā mācības 48 pilsētās vai novados visā Latvijā, tostarp Jēkabpilī. 
    Projekta mācību iespējas var izmantot ikviens strādājošs vai pašnodarbināts iedzīvotājs, kurš sasniedzis 25 gadu vecumu. Pieteikties var arī jaunie vecāki, kuri atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības. 
   Mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, strādājošajiem jāno­drošina vien 10% līdzmaksājums, ko var finansēt arī darba devējs. Nodarbinā­tajiem ar maznodrošinātā vai trūcīgā statusu mācības ir bez maksas. 
    Kopumā šajā kārtā pieejamas vairāk nekā 400 dažāda garuma un satura izglītības programmas 11 tautsaimniecības nozarēs. Plašākais mācību piedāvājums pieejams galvaspilsētā – Rīgā var izvēlēties apgūt 165 izglītības programmas, savukārt Latvijas reģionos plašākā izvēle pieejama Dau­gavpilī (143 programmas), Rēzeknē (80 programmas) un Jēkabpilī (66 programmas).
    Pieteikšanās notiek līdz 17. septembrim (ieskaitot), iesniedzot mācību pieteikumu izvēlētajā izglītības iestādē klātienē vai elektroniski, nosūtot to e-pastā. Ikvienam interesentam ir iespēja pirms pieteikšanās saņemt pieaugušo izglītības koordinatora konsultāciju kādā no projekta sadarbības pašvaldībām vai doties uz karjeras konsultāciju kādā no Nodarbinātī­bas valsts aģentūras 28 filiālēm.
     Plašāku informāciju par mācību programmām, izglītības iestādēm, pieteikšanās kārtību un citiem praktiskiem jautājumiem iespējams atrast vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru