Vēlētāju apliecības var saņemt PMLP nodaļās
Sagatavoja J. Apīnis

Pilsonības un migrācijas lietu  pārvalde (PMLP) informē, ka tiem Latvijas balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, kuri šobrīd kā savu vienīgo personu apliecinošo dokumentu izmanto personas apliecību (eID), 13. Saeimas vēlēšanām nepieciešama vēlētāju apliecība.
    To var saņemt PMLP nodaļās no 25. septembra. Saskaņā ar PMLP rīcībā esošajiem statistikas datiem, vēlētāju apliecības tiks izgatavotas nedaudz vairāk kā 60 tūkstošiem balsstiesīgo iedzīvotāju. Vēlētāja apliecību izsniegšana notiks līdz pat 6. oktobrim (sestdienai).
    Vēlētāja apliecības var saņemt tajā PMLP nodaļā, kurā personai izsniegta personas apliecība. Lai saņemtu vēlētāja apliecību, ir jāuzrāda personas apliecība. PMLP norāda, ka vēlētāja apliecības ir nodrošinātas ar pretviltošanas elementiem un tās neizgatavo klātienē PMLP nodaļās.
   PMLP vēlreiz aicina balsstiesīgos Latvijas iedzīvotājus, pirms 13. Saeimas vēlēšanām, kuras notiks 6. ok­tobrī, laikus pārbaudīt, vai vēlēšanu dienā būs derīga pase. Pēc PMLP datiem, no septembra līdz vēlēšanu dienai pases derīguma termiņš beigsies 2336 Latvijas pilsoņiem.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru