Viadukta nojaukšana sekmīga, ķersies pie Rīgas ielas grausta
Inese Zone

INESE ZONE
Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Kraps informē, ka līdz marta beigām tiks uzsākta grausta nojaukšana Rīgas ielā iepretim Krustpils pils dīķim. Jau esot panāktas pēdējās vienošanās ar blakus esošo zemju īpašniekiem, un varēs sākt darbu. To plāno pabeigt līdz 10. aprīlim, kad tur jau būs sakārtota teritorija. 
     A. Kraps pauda gandarījumu, ka Kļavu ielas pārvada nojaukšanas darbi notiek bez transporta kustības problēmām un cilvēki ir labi informēti par izmaiņām satiksmē. 
     -Bija lielas bažas, kā būs ar satiksmi. Bet, pateicoties nopietnai informācijas kampaņai, iedzīvotāji šo ziņu ir saņēmuši, un 4. marta rītā varbūt tikai daži bija pārsteigti, ka tur vairs nevar braukt. Iedzīvotāji bija uztvēruši informāciju un varēja saplānot savu laiku un maršrutus. Līdz šim nekādu īpaši lielu problēmu nav. Ir nelieli sastrēgumi ap pulksten 17.00, bet tādi bija arī tad, kad iela nebija slēgta. Darbi pie viadukta nojaukšanas un atjaunošanas notiek arī brīvdienās, un viss rit savu gaitu atbilstoši grafikam, - stāsta A. Kraps.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. besī ārā!
  besī ārā!
  pirms 2 gadiem

  No Viestura 44 būvgružiem bija plānots uzbērt Mežaparkā slēpošanas kalnu, bet izvadāja uz citām vietām, kuras nemineja BD. Kā tā, a??? Un kur liks šī nama būvgružus? Arī izbērstīs pa pilsētu? Nekur Eiropā nav redzēts, ka būvgružus izmet pilsētas centrā piedevām ar daļu sadzīves un citiem atkritumiem, un atbildīgie pasaka, ka viss ir po ģelu, ietaupījuši naudu. Tikpat labi naudu var ieekonomēt iepērkot dienesta autiņus no lēta gala, atteikties no mielasta galdiem, bezjēdzīgajiem komandējumiem- ekskursijām un citām lietām, bez kurām var iztikt. Taupitāji atradušies, Cik likumīgi bija būvgružus izmest pilsētas centrā??? Tikai dome to var atļauties un izlīst ar neskartu ādu!!! Visatļautība konkrētākā!!! Dievs visu redz!

  Atbildēt
 2. Feņķa tomāts
  Feņķa tomāts
  pirms 2 gadiem

  "Ir nelieli sastrēgumi ap pulksten 17.00, bet tādi bija arī tad, kad iela nebija slēgta." Tā ir, kad darbā neatsēž līdz pieciem - nemaz nav nojausmas, kā bija un kā ir. :D

  Atbildēt

Pievienot komentāru