Vienkāršo pieteikšanos dalībai Jēkabpils gadatirgos
INESE ZONE

Jēkabpils pašvaldība secinājusi, ka tā gada laikā rīko vairākus gadatirgus, kuros dalībnieku skaits ir virs 150, tāpēc nepieciešams noteikt vienkāršāku tirgotāju pieteikšanās kārtību pasākumam, kā arī svarīgi  ātri un operatīvi apstrādāt šo informāciju, lai apstiprinātu tirgotāju dalību.
       Jēkabpils  pašvaldībā ar katru gadu tiek izsniegts arvien vairāk tirdzniecības atļauju. 2017. gadā tās bija 720, bet 2018. gadā - jau 821 atļauja. Vairāk nekā puse - apmēram 60% - no tām ir izsniegtas pašvaldības rīkotajos gadatirgos. 
     Tāpēc Jēkabpils domes sēdē apstiprināti grozījumi - kārtība, kādā tiek organizēta ielu tirdzniecība gadatirgos. Kārtība paredz, ka tirgotāji – fiziskas un juridiskas personas – tiek reģistrēti šādā prioritārā secībā: amatu meistari; Latvijas lauku saimniecībās audzētas lauksaimniecības produkcijas, piena, gaļas, maizes, zivju un to pārstrādes produktu, biškopības produktu, dabiskas kosmētikas, pirts lietu individuālie ražotāji; citi tirgotāji.
    Pieteikties dalībai gadatirgū varēs tikai elektroniski, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu jekabpils.lv/gadatirgus. Pieteikumu reģistrācija tirdzniecībai tiks aktivizēta mēnesi pirms pasākuma un slēgta divas dienas pirms tirgus dienas. Tirdzniecības vietu apstiprinās, tiklīdz būs saņemta maksa par dalību. Kā apstiprinājumu par dalību gadatirgū tirgotājs no pašvaldības saņem tirdzniecības atļaujas kopiju pieteikumā norādītajā elektroniskajā pastā.
    Pašvaldība ir tiesīga atteikt dalību tirdzniecībā gadījumā, kad pieteiktais preču veids jau ir pietiekamā daudzumā un tirdzniecības vietu skaits ir ierobežots.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Organizatoriem
    Organizatoriem
    pirms 11 mēnešiem

    Lūdzu organizējiet šo tirdziņu brīvākā vietā. Uz Brīvības ielas jājūtas kā siļķei mucā. Tikai grūstīšanās sanāk. Ne ko nopirkt ne apskatīties. Laba vieta tirdziņam bija izvēlēta Līvānu pilsētas svētkos. Nekāda drūzmēšanās.

    Atbildēt

Pievienot komentāru