Vienojas par dienesta autotransporta apzīmēšanu ar Jēkabpils logo
INESE ZONE

Jēkabpils domes attīstības un tautsaimniecības jautājumu komitejas locekļi izskatīja deputāta Kaspara Ģirģena ierosinājumu apzīmēt pašvaldības un tās uzņēmumu dienesta autotransportu ar pašvaldības logo, lai novērstu tā izmantošanu darbinieku privātajām vajadzībām, arī pēc darba laika. Tāda pieredze jau esot citās Latvijas pašvaldībās. 
    Deputāts Mārtiņš Svilis apšaubīja, vai ideja dos pienesumu no autotransporta izmantošanas kontroles viedokļa, taču, viņaprāt, logo uz pašvaldības automašīnām var būt laba reklāma. Par to būtu jālemj speciālistiem, kādam jābūt logo, kādām krāsām, kur un kā to izvietot uz automašīnas. 
    – Svarīgi, ko mēs gribam, vai baltu plāksteri ar pilsētas logo, ko atpazīšanai var uzlīmēt uz jebkuras automašīnas, vai kvalitatīvu logo, kas kalpotu kā pilsētas tēla reklāma. Logo ir izstrādāts līdz ar tā krāsu un stila grāmatu, tāpēc jāvēršas pie izstrādātājiem, lai viņi pasaka, kādam jābūt logo uz automašīnām, lai tas labi nolasāms un labi izskatās, – sacīja komitejas priekšsēdētājs Aigars Nitišs. Arī citi komitejas locekļi K. Ģirģena ideju atbalstīja, tiesa gan, ne kā kontroles, bet reklāmas iespēju. Deputāte Kristīne Ozola minēja, ka varētu izmantot ne tikai pašvaldības logo, uz pašvaldības uzņēmumu un iestāžu automašīnām iederētos arī viņu logo. Piemēram, varbūt Kultūras pārvalde gribētu uz sava transporta reklamēt savu logo.
    Jāpiebilst, ka teju visi pašvaldības uzņēmumi savu transportu jau ir apzīmējuši ar savu logo. SIA «JK Namu pārvalde» valdes loceklis Ainars Vasilis deputātiem paskaidroja, ka, viņaprāt, logo nav labākais kontroles mehānisms. Prakse namu pārvaldes darbā liecinot, ka šim nolūkam vislabāk der GPS. Tas nesen uzstādīts uz pārvaldes transporta, un ieguvumi esot jūtami. Grāmatvedībai noņemts slogs ar pavadzīmju aizpildīšanu, un jūtama arī degvielas ekonomija, jo darbinieki vairs nepārdomāti nebraukā.
    Attīstības un tautsaimniecības komitejas locekļi vienojās, ka ideja par logo uz pašvaldības transporta ir laba reklāmas nolūkos, un nolēma uzticēt pilsētas māksliniecei sazināties ar logo autoriem un vienoties, kādam jāizskatās Jēkabpils logo, ko var izvietot uz automašīnām. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Protams, ka tas logo kalpos kā kontroles mehānisms, tikai domes gudrīši to negrib atzīt. Vai tad domei vajag reklāmu? Zināms ir visiem, kādu reklāmu sev ir uztaisījuši. Nevar sagaidīt nākamās vēlēšanas.

  Atbildēt
 2. Opis
  Opis
  pirms 1 gada

  Lai GPS iesprauž sev... vismaz redzēsim vai darba laikā ir tuvāk iedzīvotājiem :)

  Atbildēt
 3. he he
  he he
  pirms 1 gada

  :DDDD

 4. vietējais
  vietējais
  pirms 1 gada

  nesaskatu jēgu tai visā pasākumā-reklāma,atpazīstamība =bezjēgā. Nezinu cik katrs izmanto transportu privātam vajadzībām,bet prakse rāda to , ka pārlieku liela kontrole samazina darba efektivitāti.Un ja profesors Ģirģens neko no tā visa nerubī(gribētu redzēt vismaz viņa izglītības dok.!!!!!)un spaida tik kalkulatorā pogas un filozofē mākoņos....puika runā,a darba pieredze tik traukus pienest un lēto kečupu Betā nopirkt

  Atbildēt
 5. jopj!
  jopj!
  pirms 1 gada

  Un tu, draugs, lepojies ar tiem, kas strādā domē un deputātiem? Tad tu esi tāds pats kā viņi. Ej dillēs!

 6. Jefs
  Jefs
  pirms 1 gada

  Pieredze nāk ar gadiem, gadu esamība vai neesamība nav ne noziegums ne nopelns - gadi vienkārši ir.:))

 7. to > jopj!
  to > jopj!
  pirms 1 gada

  Vai kāds būs iedevis tev tāāāā ...bietē, ja vairs neatceries, ka PAŠI esam ievēlējuši 13 deputātus no kuriem tad ir izveidota domes vadība?

 8. A
  A
  pirms 1 gada

  Ļoti laba ideja, jo kontrole no tautas puses ir pati efektīvākaa, nebrauks meitās darba laikā. Tai pat laikā vajag arī GPS visam pašvaldības un iestāžu transportam.

  Atbildēt

Pievienot komentāru