Viesītes novada uzņēmējus aicina pieteikties grantu konkursam
ILZE BIČEVSKA

Līdz 15. maijam plkst 17.00 vēl var iesniegt pieteikumus Viesītes  novada pašvaldības organizētajam grantu konkursam. Tā mērķis – veicināt uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību novadā, uzlabojot finansējuma pieejamību. Kopējais konkursam piešķirtais finansējums ir 2 000, bet vienam pretendentam pieejamais grants līdz 1 000 eiro.
     – Jā, faktiski sanāk, ka varbūt tikai divi uzņēmēji varēs saņemt šo atbalstu, jo naudas ir tik, cik ir. Šis mums ir pirmais mēģinājums piedāvāt pašvaldības dotus grantus vietējiem uzņēmējiem, pirmais mēģinājums «uztaustīt» reālo pieprasījumu pēc šāda atbalsta. Patlaban telefoniski ir interesējušies vairāki potenciālie granta prasītāji, bet neviens konkrēts iesniegums nav saņemts. Ja notiktu tā, ka atbalstāmi un pa-tie­si labi iesniegumi būtu vairāki, tad ir iespēja pašvaldībai lūgt papildu finansējumu, – stāsta Viesītes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu administratore Liene Mai­saka. 
Iepazīties sīkāk ar konkursa nolikumu, kā arī lejup­ielādēt  pieteikuma veidlapu var vietnē www.viesite.lv. Sīkākai informācijai jāzvana Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājai Laurai Zvirbulei vai projektu administratorei Lienei Maisakai (65245677; 2786502; 26691248) vai jāraksta uz e-pastu:  laura.zvirbu­le@­viesi­te.lv; liene.maisa­ka@viesite.lv. 
    Sakarā ar ārkārtas stāvokli un nepieciešamajiem pasākumiem koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanai, konkursa pieteikumus rīkotāji aicina iesniegt, sūtot elektroniski (parakstītu ar elektronisko parakstu vai parakstītu ieskenētu) uz e-pasta adresi: dome@viesite.lv ar norādi «Grantu konkursam».  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru