Vietnē covid19.gov.lv vienuviet pieejama aktuālā informācija
Santa Jirgensone, Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultante

Lai iedzīvotāji varētu ērtāk rast atbildes uz jautājumiem saistībā ar «Covid-19» infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās, Valsts kanceleja veido tīmekļvietni covid19.gov.lv. Šajā vietnē būs apkopota informācija no atbildīgo iestāžu mājaslapām, statistikas dati, kā arī biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem. 
     Vietnē vienuviet redzami nozīmīgie tālruņa numuri, uz kuriem zvanīt, lai uzdotu jautājumus par slimības simptomiem, profilaksi, pieteikšanos analīzēm. Tāpat pieejami kontakti, kur gūt atbildes uz jautājumiem, kas skar patērētāju tiesību aizsardzību, izglītību, robežu šķērsošanu un citas jomas. Apkopoti arī biežāk uzdotie jautājumi un atbildes. Informācija pieejama latviešu un krievu valodā.
     Vietnes izstrāde turpinās, lai jau tuvākajās dienās šeit ikviens interesents varētu uzzināt nozīmīgākos valdības lēmumus, kas saistīti ar ārkārtējo situāciju valstī, detalizētu Latvijas un pasaules statistiku, iepazīties ar skaidrojošiem materiāliem, uzzināt par atbalsta iespējām. Vietnes izstrādātāji vērš uzmanību, ka «Covid-19» infekcijas uzliesmojums radījis būtisku ietekmi uz visām nozarēm, tāpēc iedzīvotāji aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai arī atbildīgo valsts iestāžu oficiālajās mājaslapās.
    Atbildes uz jautājumiem, kas skar «Covid-19» un tā dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, iespējams gūt arī pa vienoto informatīvo tālruni 8345. Zvani uz šo numuru tiek pieņemti bez maksas visu diennakti; jautājumus iespējams uzdot gan latviešu, gan krievu valodā. 
 
Santa Jirgensone, Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultante
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Vienc dumaš var uzdot tik daudz jautājum, ka 100 gudre nevares 5 gads atbildet.

  Atbildēt
 2. žļurben žļarbenis
  žļurben žļarbenis
  pirms 1 gada

  Tas laikam ir Ģenerālais štābs. Rīkojumus un padomus tur arī varēs saņemt?

  Atbildēt

Pievienot komentāru