Virslīgas līderi saplosa pastarīšus

Šodien Jēkabpils Sporta namā Latvijas telpu futbola virslīgas piektās kārtas spēlē “Jēkabpils lūši/Ošukalns” ar 9:2 sagrāva TFK “Salaspils”.
    Jēkabpilieši šo maču sagaidīja kā virslīgas līderi ar maksimāli iespējamo punktu skaitu. Savukārt   viesi iepriekšējās četrās spēlēs bija ieguvuši tikai punktu un atradās 7. vietā.
    Pirmais puslaiks gan aizritēja līdzīgā cīņā. Komandām pirmajās 20 minūtēs vārtu gūšanas momentu nemaz nebija tik daudz, bet gandrīz visas tika arī  izmantotas. Pirmais  jau 3. minūtē vārtus guva Vladimirs Terens, izvirzot mājiniekus vadībā. 8. minūtē viesi rezultātu izlīdzināja, bet jēkabpilieši vadību atguva 13. minūtē, kas bumbu savos vārtos ievirzīja kāds no salaspiliešiem. Līdz pārtraukumam viesi vēlreiz spēja līdzsvaros rezultātu. Pirmajā puslaikā   virslīgas līderi un šī mača favorīti nepārliecināja -  pārāk daudz kļūdu piespēlēs un nesaprašanos “lūšu” starpā .
     Pārtraukumā treneris Intars Šleseris iespējams bija atradis īstos vārdus puišu sapurināšanai, jo laukumā mājiniekiem jau bija pavisam cita komanda. “Lūši”  metās virsū “Salaspils “ vārtiem ar lielu neatlaidību. Vispirms laba izdevība no vārtu priekšas radās Dmitrijam Kuzminam. Tā gan netika realizēta. Līdzīgi  neveicās arī Rolandam Putānam. Pēc nākošā D. Kuzmina šāviena pretiniekus glāba vārtu stabs, bet R. Putāns netrāpīja vārtos no asa leņka.  Ar trešo mēģinājumu Rolands vārtus  tomēr  guva, izvirsot  mājiniekus vadībā ar 3:2. Nākošajā “lūšu” uzbrukumā viņš  atdeva labu piespēli Igoram Lapkovski, tas savukārt to pāradresēja  D. Kuzminam, kas bumbu ieraidīja praktiski tukšos vārtos - 4:2.  Piektie vārti krita pēc Oļega Peņkovska sitiena no Rainera Ragaiņa piespēles, sestie -  Alekseja Sergejeva kontā, kas vārtsargu pārspēja izpildot sitienu  ar papēdi. Turpinājumā vēl divus vārtus guva  D. Kuzmins, panākot 8:2, savukārt punktu pretinieku sagrāvei pielika Vadims Atamaņuks ar tālsitienu devītniekā.
    Tagad “Jēkabpils lūšiem/Ošukalnam”  ir 15 punkti 5 spēlēs. Nākošo maču mūsējie aizvadīs 10. novembnrī Daugavpilī pret FC “Lokomotiv”.