Visbiežāk pieļautās kļūdas izvēloties aizkarus
Apmaksāts raksts

Aizkari var būt viens no labākajiem vai sliktākajiem jūsu istabas papildinājumiem. Labākajā gadījumā tie interjeram var piešķirt lielisku pabeigtības kopskatu, taču sliktākajā gadījumā tie var novērst uzmanību no pārējā interjera, un būt netīkami skatam. Aizkaru meklēšana var būt sarežģīta, taču, ievērojot pāris lietas, jūs varat izvairīties no visbiežāk pieļautajām kļūdām.
 
1.Noteicošākais faktors- cena
Protams, jums jāņem vērā cena, taču jāatceras, ka jauni aizkari ir ieguldījums. Ja vēlaties, lai aizkari vai žalūzijas būtiski ietekmētu jūsu interjeru, jums ir nepieciešami augstas kvalitātes materiāli un meistarība. Bieži vien, jo skaistāki un kvalitatīvāki aizkari, jo augstāka cena. 
 
2. Aizkari, kas ātri izbalē
Slikti, lēti aizkari var būt īpaši jutīgi pret saules kaitējumu un aizkari, kas izgatavoti no nekvalitatīva auduma, izbalēs, deformēsies un pat plīsīs.
 
3. Izmērs
Pērkot aizkarus, jūs, protams, ņemsiet vērā savu logu izmēru, jo ir nepieciešami piemēroti aizkari, taču pārāk bieži tas ar to arī beidzas. Jums ir arī jāizlemj, kāda veida aizkari būs piemēroti jūsu logiem. Piemēram, lielam un platam logam smagā samta drapērijas var nebūt nepieciešamas. Tā vietā jāizvēlas viegls un caurspīdīgs aizkars.
 
4. 100% aptumšojošie aizkari
Šodien populāri ir aptumšojoši aizkari, un tie lielā mērā samazina telpā iekļūstošās gaismas daudzumu. Tomēr tie nav maģiski. Visticamāk, ap aizkariem joprojām būs nelielas spraugas. Žalūzijas vai slēģi var būt labāka izvēle guļamistabām vai mājas kinozālēm, kurās nepieciešama pilnīga tumsa.
 
5. Nav pienācīgi apsvērti pasūtījuma aizkari
Tirgū ir pieejami gatavi aizkari un daudziem mājokļu īpašniekiem tie būs piemēroti. Tomēr ir cilvēki, kuriem ir neparastas formas logi un kuriem varētu noderēt pēc pasūtījuma izgatavoti aizkari. Taču, cilvēki bieži vien domā, ka tie ir pārāk dārgi, lai gan patiesībā tie var nemaz nemaksāt dārgāk par iepriekš izgatavotiem aizkariem.
 
6. Mājokļa dizaina novērtēšana
Bieži vien mājokļu īpašnieki domā tikai par savām mēbelēm un dekoru savā mājoklī. Realitāte ir tāda, ka tikpat svarīgi ir arī mājas pamati. Piemēram, ja jūsu mājoklī ir Viktorijas laikmeta elementi, jūs varat izvēlēties samta aizkarus, pat ja jūsu viesistaba citādi ir ļoti moderna. Neliels akcents, piemēram, aizkari, kas atbilst jūsu mājokļa laikmetam, var saliedēt kopējo tēlu.
 
7. Aizkaru vispārējais dizains
Nedomājiet tikai par to, kā jūsu māja izskatīsies iekšpusē - padomājiet arī par to, kā tā izskatīsies no ielas. Vai aizkari, skatoties no ārpuses, palielinās vai samazinās pievilcību? Atcerieties, ka jūsu mājas ārpuse ir pirmais, ko cilvēki redz, un tā radīs paliekošu pirmo iespaidu.
 
Vai esi redzējis https://tavssapnis.lv/ aizkaru klāstu? Esam pārliecināti, ka tur jūs atradīsiet tieši to, ko meklējat, jo esat jau paspējis izlasīt mūsu ieteikumus :) 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru