Visi ātrie kredīti – OneCredit.lv
Reklāmraksts

Pietiek domāt, kurš ir lētākais ātrais kredīts internetā. No šodienas es varu atrast izdevīgāko kredītu – OneCredit. Visi pieprasītākie interneta aizdevumi ir apkopoti vienā vietā. Izvēlies, kurš piemērotāks, izvērtē savas iespējas atmaksāt un aizņemies atbildīgi. 
 
Kā man var palīdzēt OneCredit? 
 
Šobrīd Latvijā ir plašs īstermiņa kredītu devēju piedāvājumu klāsts, bet tajos visos var viegli apjukt pat pieredzējis finanšu speciālists. Saprast, kurš no piedāvājumiem ir izdevīgāks var tikai salīdzinot. Jūs to varat darīt, apmeklējot visas vietnes pašrocīgi, vai vienkārši, apmeklējot onecredit.
 
Salīdzinot aizdevumus, pievērsiet lielāko uzmanību piedāvājumiem, kas pieejami ar atlaidēm (akcijām) un kredīta limitiem. Lielākā daļa kreditoru Latvijā piedāvā aizdot pirmajā reizē līdz 300 eur, bet ir arī tādi, kas jau jaunajiem klientiem ļauj aizņemties vairāk kā 1000 eur.  Absolūti lielākā daļa uzņēmumu sadarbojas ar klientiem, kam ir vismaz 20 vai 21 gads, taču ir arī tādi, kas prasa, lai klients būtu tikai pilngadīgs (18 gadi). Procentu likmes nebanku kredītu uzņēmumos ir salīdzinoši augstas un pirms pieņemt lēmumu, ir būtiski rūpīgi apsvērt, vai spēsiet atmaksāt parādu noteiktajā termiņā. Ja izvēlēts bezprocentu kredīts uz vienu mēnesi un nevarēsiet to atmaksāt laikā, būs jāmaksā komisijas maksa par termiņa pagarināšanu vai jārēķiņas ar soda naudu. Gudri un atbildīgi cilvēki šī iemesla dēļ labāk septiņas reizes nomēra un tad griež. Pieņemt pārdomātu lēmumu nav sarežģīti, taču ir jābūt godīgam pret sevi. 
 
Vai Latvijā ir pieejami ātrie kredīti nakts laikā? 
 
Aizpildīt kredīta pieteikumu es varu 24 stundas diennaktī, taču saņemt naudu naktī nav iespējams. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu kreditoriem ir aizliegts slēgt līgumus un aizdot naudu nakts stundās. Ja ziniet, ka nauda, tomēr būs vajadzīga tieši naktī, rīkojieties laicīgi. Šī norma neattiecas arī uz kredītiestādēm, kas var saviem klientiem izsniegt kredītkartes ar noteiktu kredītlimitu. Ja manā rīcībā ir bankas izsniegta kredītkarte ar limitu 1500 eur apmērā, tad šo naudas summu es jebkurā brīdī varu izņemt no bankomāta. Jāņem gan vērā, ka, izņemot naudu no bankomāta, spēkā ir  komisijas maksa, kas jāmaksā saskaņā ar bankas cenrādi. 
 
Kas nepieciešams, lai aizņemtos? 
 
Saņemt kredītu internetā var LR pilsoņi un nepilsoņi, kam ir savs bankas konts, epasts un mobilais tālrunis. Pirms piešķirt aizdevumu kreditori vērtē klientu kredītvēsturi un var skatīties arī ienākumus. Aizdevumiem līdz 300 eur nebanku aizdevēji var paļauties uz klientu sniegto informāciju vai pārbaudīt ziņas speciālās datu bāzēs. Kredītiem, kas ir lielāki par 300 eur maksātspējas pārbaude ir obligāta un tiek veikta vienmēr. 
 
Piesakoties aizdevumam, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, jāapstiprina savs lietotāja profils (jānosūta 1 cents no sava uz kreditora kontu) un jāgaida atbilde. Darba laikā atbilde tiek sniegta ļoti ātri un nereti nauda tiek aizdota jau pēc 10 – 20 minūtēm, ja vien abām pusēm ir konts vienā kredītiestādē.
 
Kur atrast izdevīgākos īstermiņa kredītus? 
 
Kad nepieciešams aizdevums, atliek atcerēties vienu vienīgu adresi – onecredit. Salīdziniet kredītu piedāvājumus un vērtējiet, kurš vairāk atbilst vajadzībām un, kurš ir izdevīgāks. One Credit rosina – aizņemies atbildīgi. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Aigars
  Aigars
  pirms 1 mēneša

  ydzy1@inbox.lv

  Atbildēt
 2. Aigars
  Aigars
  pirms 1 mēneša

  ydzy1@inbox.lv

  Atbildēt

Pievienot komentāru