Vispirms auditēs, pēc tam lems par namu pārvalžu apvienošanu
INESE ZONE

BD jau ir informējusi par Jēkabpils domes ieceri apvienot SIA «JK Namu pārvalde» un SIA «Pils rajona namu pārvalde». Stājoties amatā, Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps solīja īstenot šo ieceri. Viņš sacīja, ka  situācijas analīzi veiks un lēmumu pieņems līdz rudenim. 
    Atbildot uz jautājumu, cik tālu pavirzījies process, Aivars Kraps stāsta, ka ir runāts ar abu namu pārvalžu vadītājiem, analizēta situācija un nolemts, ka izpētei jāpiesaista auditorkompānija. Tā veikšot abu namu pārvalžu izvērtēšanu, izsecinot darba plusus un mīnusus un iespējamo scenāriju, kas notiks, ja abus uzņēmumus apvienos. Auditu plānots uzsākt 9. septembrī, un tas jāveic divu mēnešu laikā. Tāds lēmums pieņemts, jo  esot jāizvērtē sekas, ko var radīt pārvalžu apvienošana. Cilvēki tomēr esot raduši saņemt šos pakalpojumus savā – Pils mikrorajonā. 
    -Tas būs ne tikai apvienošanas procesa, bet abu kapitālsabiedrību darba un finanšu audits. Apvienošana būs tikai viena audita sadaļa.  Tāpat viņu uzdevums būs auditēt arī SIA «Jēkabpils autobusu parks» darbu, – informēja Aivars Kraps. 
    Natālija Dardete, kas šobrīd aizvieto izpilddirektoru Guntaru Goguli, informēja, ka jau pērn pašvaldības finanšu audita veikšana uzticēta auditorfirmai, jo pašvaldības audita nodaļa pagājušajā gadā ir likvidēta. Arī tagad, veicot aptauju, ir atrasts auditors, bet līguma slēgšana ir procesā, tāpēc pagaidām nevarot nosaukt konkrētu uzņēmumu. Auditors darbu uzsākšot septembrī, un audits tiks veikts abās namu pārvaldēs un Jēkabpils autobusu parkā, kā arī veiks pašvaldības iekšējo finanšu auditu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru