Visvairāk svītrotie deputātu kandidāti Jēkabpilī
Sagatavots pēc CVK un «Delfu» datiem

   No Jēkabpils reģionālās partijas saraksta visaktīvāk svītrota skolotāja Jekaterina Grahoļska-Krjukovska un Jēkabpils 2. vidusskolas direktors Aleksandrs Deinis. Abi kandidāti domē nav tikuši.
    «Saskaņas» vēlētāji aktīvi svītrojuši SIA «MK Dizains» rīkotājdirektoru Sergeju Semjonovu un līdzšinējo domes deputātu Broņislavu Ivanovski. Lai gan Ivanovskis startējis ar otro numuru un Semjonovs ar piekto numuru, neviens no viņiem domē nav ticis.
    No Latvijas Zaļās partijas saraksta visaktīvāk svītrota Jēkabpils pensionāru apvienības «Sasaiste» valdes locekle Velga Novika un vairāku uzņēmumu priekšsēdētājs Juris Saldaks. Abi kandidāti domē nav tikuši.
    Tikmēr no Latvijas Reģionu apvienības pie visvairāk svītrojumu ticis, bet domē ievēlēts vairāku uzņēmumu valdes loceklis Mārtiņš Svilis. No «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» saraksta visvairāk svītrots 12. klases skolnieks Matīss Vasilis, viņš domē nav iekļuvis.
    No Latvijas Zemnieku savienības saraksta visaktīvāk svītrots Jēkabpils Sociālā dienesta vadītājs Juris Tužikovs, viņš pašvaldībā nav iekļuvis. Savukārt no partijas «KPV LV» saraksta visbiežāk svītrota Jēkabpils Uzņēmēju biedrības administratīvā direktore Linda Miezīte. Arī viņa pašvaldībā nav iekļuvusi.
     No «Gods kalpot mūsu Latvijai» visvairāk svītrojumu saņēmis un domē nav iekļuvis SIA «MK Dizains» valdes loceklis Viktors Semjonovs. No Latgales partijas visnaskāk svītrots pašnodarbinātais Juris Petrovs. Arī viņš domē nav iekļuvis.
    Kā jau ziņots iepriekš, vairāk par 5% balsu Jēkabpilī ir ieguvuši deviņi saraksti: Jēkabpils reģionālā partija – 22,52%, «Saskaņa» – 16,68%, Latvijas Zaļā partija – 14,49%, Latvijas Reģionu apvienība – 7,88%, «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» – 7,63%, Latvijas zemnieku savienība – 7,6%, partija «KPV LV» – 7,03%, «Gods kalpot mūsu Latvijai» – 6,34% un Latgales partija – 5,16%. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. kkk
    kkk
    pirms 11 mēnešiem

    Nav ko teikt. Ka var but ta,ja esi visvairāk izsvītrotais un tiec dome????. Svilim tur nav ko darit. Ja tauta ta domaja, tadvinam butu pasam jāsaprot ka neviens vinu turnegrib redzēt. Sagribejuši vieglā maize tikt. Un ari tiek. Ilzit priecajies!!!!

    Atbildēt

Pievienot komentāru