Xbox Two vai PlayStation 5 – kāda nākotne sagaida spēļu konsoles?
Apmaksāts raksts

Mūsu laikmetā dominē vairāku ražotāju spēļu konsoles, kas savā starpā konkurē par to, kura piedāvās labākas tehnoloģijas, vairāk ekskluzīvu spēļu un tādu opciju, kas citiem nav. Lai saprastu, cik īpatnējas ir spēļu konsoļu paaudzes, der zināt, ka Nintendo Switch tehniski pieder jau pie devītās paaudzes, kamēr Nintendo Wii U, Xbox One un Sony PlayStation konsoles veido astoto paaudzi. Bet, kas notiks tālāk?
 
Kad sāksies nākamā spēļu konsoļu paaudze?
     Pienākot 2020. gadam, esošā spēļu konsoļu paaudze būs kļuvusi par ilgāk pastāvējušo savā vēsturē. Sestās paaudzes mūžs bija mērāms sešos gados – PlayStation 2 tika laists klajā 2000. gadā, bet tā pēctecis tika radīts 2006. gadā, un ap to laiku pasaule iepazina arī Xbox un Xbox 360. Septītā paaudze bija aktuāla ilgāku laiku, sākot ar Nintendo Wii un Wii U, beidzot ar Xbox One un Xbox 360 konsolēm. 
    Runājot par nākotni, tiek lēsts, ka profesionālie geimeri un eksperti gaida nākamās ierīces no Microsoft un Sony 2020. gadā. Tajā pašā laikā klīst baumas, ka nākamās paaudzes konsoles varētu sagaidīt jau 2019. gadā. Taču, kamēr mēs gaidām jaunos modeļus, ir vērts ienākt 220.lv, lai aplūkotu, kādās cenās un komplektācijās ir pieejamas spēļu konsoles internetā. Un tās Tevi noteikti patīkami pārsteigs!
 
Vai un kā PS4 un Xbox One X ietekmēs nākamo paaudzi?
   Uzteicams ir fakts, ka Microsoft un Sony cenšas arvien attīstīt savas spēļu konsoles, uzlabojot tās ar jaunākajām tehnoloģijām un nodrošinot arvien lielāku jaudu un spēlēšanas pieredzi. Par spīti ekspertu prognozēm, ka šī gada otrajā pusē PlayStation 5 jau varētu ieraudzīt dienasgaismu, tas nenotika, taču cerības par jaunu konsoles modeli joprojām pastāv. Tā kā šo ierīču ražošana norisinās ļoti lielā slepenībā, uzņēmumi neizpauž ne mazākos mājienus par to, ko un kad mēs varētu sagaidīt. 
 
Kādā formā varētu būt veidoti jaunās paaudzes konsoļu modeļi?
      Protams, paaudzi neveido tikai trīs populārāko ražotāju konsoles – Sony, Nintendo un Microsoft. Tāpat kā Nintendo visus pārsteidza nesagatavotus un pēkšņi parādījās pie apvāršņa, arī citi sāncenši var izdarīt to pašu, izmainot vispārējo konceptu par to, kas ir spēļu konsole. Ja ceturtā paaudze bija pazīstama ar kārtridžu sistēmu, kuru izmantoja mājas konsolēs, tad sestajā paaudzē tika izmantoti tikai diski savukārt septītā paaudze kā standartu izmanto interneta savienojumu. 
      Kas varētu notikt nākotnē? Ir vairāki minējumi par iespējamiem virzieniem. Pirmkārt, ir pašsaprotami, ka mēs noteikti varēsim izbaudīt vēl jaudīgākas ierīces ar mūsdienīgu aparatūru, joprojām cenšoties panākt, ka 4K kvalitāte varētu būt spēļu konsoļu standarts. Ja tā, tad nākamais solis spēļu konsoļu attīstībā no esošā PlayStation 4 Pro un Xbox One X, būs milzīgs lēciens uz priekšu, piedāvājot ko nebijušu un unikālu. Citas iespējas ietver to, ka konsoles varētu koncentrēties uz tādu tehnoloģiju attīstību kā virtuālā realitāti un straumēšanu tiešsaistē. 
      Plašais spēļu konsoļu piedāvājums interneta veikalā 220.lv sniedz Tev iespēju izvēlēties tieši to modeli, kas atbilst Tavām vēlmēm un iespējām. Tāpat spēļu konsoli iespējams arī uzdāvināt kādam sev mīļam cilvēkam Ziemassvētkos. Ja viņš novērtē tehnoloģijas vai aizraujas ar spēlēm, šī noteikti būs laba izvēle. Ienāc 220.lv un aplūko mūsu sortimentu jau tagad, lai nepalaistu garām svētku atlaides!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru