Zasā būs zobārsts
AIJA VALDMANE

    Jēkabpils novada apvienotajā  sociālo, izglītības un kultūras jautājumu, kā arī fi­nanšu komitejas sēdē tika skatīts jautājums par zob­ārstniecības praksi Zasā.
    Paš­valdībā saņemts iesniegums no stomatologa Igora Isan­kova,  kurš ir beidzis augstāko mācību iestādi un ieguvis zobārsta specialitāti. Viņam ir Veselības ministrijas apliecinājums par iegūto kvalifikāciju. Zasas ambulancē  viņš varētu strādāt vienu reizi nedēļā laikā no pulksten 17.00 līdz 22.00 pēc iepriekšēja pieraksta. Viņš lūdz samazināt nomas mak­su telpām, apkurei, rēķinot maksu atbilstoši viņa tur pavadītajam laikam.
    Izpilddirektors Jānis Su­ba­tiņš informēja, ka neviens jauns medicīnas speciālists negrib strādāt laukos. Šis ir tas retais gadījums, kad stomatologs, atbildot pašvaldības lūgumam, piekrita pieņemt pacientus arī Zasā. Šo­brīd viņš divas reizes ne­dēļā strādā Aknīstē.
    — Mēs viņu lūdzām, viņš jau pats uz Zasu neprasījās, tāpēc aicinu noslēgt līgumu uz gadu un maksu par ap­kuri rēķināt pēc ambulancē nostrādātā  laika, — akcentēja izpilddirektors.
    Arī domes sēdē deputāti piekrita tam, ka šis līgums ar zobārstu ir jāslēdz ar at­vieglotiem noteikumiem, jo tas ir ilgi meklēts speciālists, un līguma laiks jāparedz no šī gada 1. jūnijam  līdz nākamā  gada 1. jūnijam. l

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. dzeroklis
  dzeroklis
  pirms 4 gadiem

  Ja reiz Zasā būs novada dome,tad bez zobārsta neiztikt.

  Atbildēt
 2. Mums arii
  Mums arii
  pirms 4 gadiem

  Varieshos arii vajadzeetu

  Atbildēt
 3. Zobs
  Zobs
  pirms 4 gadiem

  Kurās dienās Igors pieņem?

  Atbildēt
 4. Dentis
  Dentis
  pirms 2 gadiem

  Kā tad uz pieņemšanu var pierakstīties? :D

  Atbildēt
 5. actina
  actina
  pirms 1 gada

  duraku bars...vai tad taja pašā Jēkabpilī vairs nav zobuarstu? Jūs paskataties uz viņa cenām. Ja lauķi, tad var jau "slaukt"....

  Atbildēt

Pievienot komentāru