Zemgalē ceļu satiksmes uzraudzību sāks sešas jaunas netrafarētās automašīnas
Ieva Sietniece, VP ZRP vecākā speciāliste

 Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka jau šomēnes, tāpat kā citos Latvijas reģionos, arī Zemgalē ceļu policija sāks veikt ceļu satiksmes uzraudzību ar sešām jaunām netrafarētām automašīnām, kuras ir attiecīgi aprīkotas ar pārkāpumu fiksēšanas ierīcēm.
   Līdz šim netrafarētās automašīnas jau savu efektivitāti ir pierādījušas ceļu satiksmes uzraudzībā, īpaši kontrolējot agresīvus braucējus, atļautā braukšanas ātruma un citus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējus.
     Netrafarētās policijas automašīnas uz ceļa ir grūtāk pamanāmas, kas palīdz policistiem novērst rupjus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Minētās automašīnas ceļu satiksmes uzraudzību veiks pilsētās, kā arī lauku teritorijās.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. faktiski
    faktiski
    pirms 1 gada

    Radarus izlikt ir lētāk. Autiņus vajag uzturēt, degvielu liet, un vēl algotu cilvēku nodarbināt. Kurš jau brauc agresīvi, to nepārmācīs. Zinu dzērājšoferus, kas katru dienu no darba iemirkumā brauc, un ne reiz nav pieķerti. Cits atkal pirmo reizi mūžā ierauj pārs glāzītas, un šito ņem un aptur. Es domāt, ka ar šādām dārgi izmaksājošām metodēm nevienu neizmācīs. Jāliek ir stipri dārgāki sodi kā Eiropā. Kas tam ātrumpārkāpējam 20-40 eiriki sods?

    Atbildēt

Pievienot komentāru