Zemi halles būvniecībai pirks par 150000 eiro
Inese Zone

BD jau informēja, ka, īstenojot multifunkcionālās sporta halles būvniecību pie stadiona, Jēkabpils pašvaldībai nepieciešams iegādāties privātīpašumā esošu zemi.
   Pērkamais īpašums sastāv no diviem zemes gabaliem 2,3635 ha un 0,315 ha platībā, ko īpašnieki gatavi pārdot par kopējo summu 150000 eiro.
Jēkabpils domes sēdē nolemts pirkt zemi par minēto summu, katram īpašniekam maksājot 75000 eiro, abus maksājumus sadalot trīs vienādās daļās uz trim gadiem. Pirmais maksājums 25000 eiro apmērā jāveic līdz šī gada 30. aprīlim, pārējie divi –atbilstoši līdz 2018. un 2019. gada 30. aprīlim. 

Saistītais raksts:

Diskutē par jauno multifunkcionālo halli Jēkabpilī

 

 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (15)

 1. naudiņ, ripo
  naudiņ, ripo
  pirms 1 gada

  Vajadzīga tā sporta halle kā miroņam plāksters. Nez, kur steidzas? Nez, kam šī štelle ir izdevīga?

  Atbildēt
 2. uzmini nu
  uzmini nu
  pirms 1 gada

  var trīs reizes minēt kam štelle izdevīga

  Atbildēt
 3. Baigi gribas zināt
  Baigi gribas zināt
  pirms 1 gada

  kam šie zemes gabali pieder. Ir kādas idejas?

  Atbildēt
 4. zb
  zb
  pirms 1 gada

  pie slimnīcas ir jābūt mieram. ne velti to uzbūvēja pilsētas malā. kaut kas debils būvēties pie poliklīnikas un slimnīcas. it kā vietas citur nebūtu. kam pakaļa deg uz šito būvi? kurš to spēs uzturēt? tā jau kraps ar salceviču bļauj, ka naudas elementārām vajadzībām nav. durdoms tajā jēkabilē.

  Atbildēt
 5. loeaivrino
  loeaivrino
  pirms 1 gada

  Nu kā, tuvojas vēlēšanās un abiem gudrākajiem un visu varenākajiem, vajag atskaitīties par varoņdardiem. Savārīs ziepes ko strep jaunajiem muļķiem ko ievēļēs. #kampiederjekabpils

  Atbildēt
 6. Jēkabpiliete
  Jēkabpiliete
  pirms 1 gada

  Mulfunkcionālā halle, protams, skan labi un par skādi nenāktu. Bet vai kāds man var pateikt, kur var iepazīties ar projektu, iepazīties ar ideju? 150 000 EUR tas ir tikai par zemi .. cik izmaksās šis projekts no A-Z? Kopēja summa domāju - kosmiska !!! Mums pilsētā vēl tik daudz ir jādara, piemēram, jāsaved kārtībā ceļi ... Jā, interesanti no kā tiks pirkta šī zeme...

  Atbildēt
 7. šokā
  šokā
  pirms 1 gada

  labāk nebūtu publicējuši šo summu. Uz kāda pamata viena Ha cena ir tik kosmiski liela?

  Atbildēt
 8. Kalkulators
  Kalkulators
  pirms 1 gada

  5,60 eiro par kvadrātmetru. Vels viņ zin vai tas ir daudz vai maz. No otras puses- tāpat pie tā stadiona neviens neko necels uz tās zemes, tad jau droši, ka varēja arī nokaulēt. Prasās kaut kādi tuvāki paskaidrojumi no domes.

  Atbildēt
 9. trakums
  trakums
  pirms 1 gada

  eh, Leonīd, Leonīd. nu nav pareizi šajā grūtajā laikā būvēt dārgas būves, bez kurām var iztikt. uzbūvēt uzbūvēs, bet kā uzturēs? cietīs viss, kas ir atkarīgs no budžeta.

  Atbildēt
 10. Pa lēto
  Pa lēto
  pirms 1 gada

  taču cels - tikai kaut kādi nieka 10 miljoni. vai tad tā mums nodokļu maksātājiem ir kāda nauda. Tīrās kapeikas.

 11. Ibio
  Ibio
  pirms 1 gada

  Par visu vairāk interesē, kuram pieder tie 0,315ha? Tas ir 23,80€ par m2. Un otram zemes īpašniekam ir tikai 3,17€ par m2 kur loģika?

  Atbildēt
 12. he he
  he he
  pirms 1 gada

  gan jau kādam no resnā gala. ne jau nu sētniekam.

Pievienot komentāru