Ziedo 60 pašadītu zeķu pārus
Ligita Upīte, Jēkabpils NVO resursu centra brīvprātīgā darba koordinatore

Biedrība «Jēkabpils NVO resursu centrs» saņēma ziņu, ka Jēkabpils iedzīvotāja Māra Zujeva labprāt ziedotu pašadītas vilnas zeķes labdarībai – pansionātu iemītniekiem, jaundzimušajiem, bērniem, sievietēm. 
   Tiekoties ar Māru, no­skaidrojām, ka zeķes tapušas visa gada garumā, vakaros skatoties televizoru. Kā Māra saka: kāpēc rokām jābūt bezdarbībā, tās ir jāizkustina. 
   Māra stāsta, ka meklējusi Jēkabpilī organizāciju, kas vēlētos ziedojumu pieņemt, lai zeķes tālāk dāvinātu pēc nepieciešamības. Tā kā paziņa no Sociālā dienesta ieteikusi un pati arī jau vairākkārt dzirdējusi, ka «Jēkabpils NVO resursu centrs» ir liela organizācija un nodarbojas ar labdarības akcijām, Māra nolēmusi piezvanīt biedrībai un izteikt savu vēlmi. Un sadarbība izveidojās.
  Jēkabpils NVO resursu centrs izsaka vislielāko paldies Mārai par nesavtību, labestību, čaklumu un vēlmi atbalstīt citus cilvēkus! Ne katru dienu mūsu biedrības praksē nākas vērot tādu dāsnumu. Par līdzīgu zeķu dāvināšanas akciju mums stāstīja pieredzes apmaiņas braucienā Ventspilī, kur zeķes adīja visa pensionāru biedrība, lai tās tālāk nodotu gados veciem vientuļiem iedzīvotājiem un bērniem. 
   Zeķu pāri līdz Ziemas­svētkiem atradīs savus īpašniekus, jo tūlīt sāksies labdarības laiks. Biedrība «Jē­kabpils NVO resursu centrs» apņemas katram Māras adītajam zeķu pārim pievienot norādi par adītāju, dāvinātāju un Ziemassvētku no­vēlējumu. Ceram, ka valkātāju pateicība sasniegs Māras kundzi. Vēlreiz paldies!
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  Mana 75 gadus vecā mammīte arī ada zeķes un cimdus trūcīgajiem. Ada un neafišējas. Saka, eju uz tirgu(Daugavpils) un noskatos, kam varētu noderēt, un atdodu.

  Atbildēt
 2. vērotājam
  vērotājam
  pirms 11 mēnešiem

  Tava mammīte ir lieliska, bet Māra jau arī neafišējas. Uzvārds nav minets. UN par to ziņo nvo ne Māra pati.

 3. ?
  ?
  pirms 11 mēnešiem

  Vai tad Zujeva nav uzvārds? Kāpēc NVO uzreiz pa visu pasauli stāsta visas peļu oliņas? Varbūt cilvēks vēlējās būt anonīms?

  Atbildēt
 4. Re kā!
  Re kā!
  pirms 11 mēnešiem

  Vells, izrādās ir svarīgi izlasīt rakstu rūpīgi, lai neiespertu stulbu komentāru. Tiešām uzvārds ir. Atvainojos par uzbraucieniem

 5. aha
  aha
  pirms 11 mēnešiem

  Stūrē prātīgāk un lēnāk pār tiltu.

 6. savādi gan
  savādi gan
  pirms 11 mēnešiem

  Cilvēki komentārus lasa cītīgāk, kā rakstus. Vo, vellos! Ko tas varētu nozīmēt?

  Atbildēt

Pievienot komentāru