Ziedotprieks nav zudis
AIJA VALDMANE

      Kā katru gadu, tā arī šogad  (šis ir jau septītais gads) Jēkabpils  Sarkanā Krusta telpās pulcējās ģimenes, kurām uz Ziemassvētkiem tika dāvināta nauda. To gada garumā bija ziedojuši apmeklētāji un citi interesenti. Kā vienmēr, Sarkanā Krusta (SK) reģionālās nodaļas izpilddirektorei Veltai Ozoliņai ziņas par to, kurām ģimenēm būtu vajadzīga finansiāla palīdzība, sniedza bērnu konsultācija jeb Jēkabpils reģionālās slimnīcas ambulatorā daļa. Šoreiz tās bija trīs: Eņģeļu ģimene, no tās SK bija ieradusies māmiņa Daiga ar četrus gadus veco  Esteri;  Maskajevu ģimene ar 13 gadus veco Milenu, piecgadnieku Nikitu un vienu gadiņu sasniegušo Timuru. Māmiņa Ilze Salmiņa bija atnākusi viena pati, jo viņas pieci bērni, no kuriem divi bija divus mēnešus  veci dvīnīši Sofija un Aksels, objektīvu iemeslu dēļ nebija  varējuši atnākt  līdzi.
      Bija savākti 200 eiro, un no tiem pa simtniekam tika Eņģeļu un Maskajevu ģimenēm. Trešais bija privātais  ziedotājs – Kaspars Skruzmans, un viņa ziedoto naudu tikpat lielā apmērā saņēma Ilze Salmiņa.
     No Pļaviņu Sarkanā Krusta  bija atceļojis  dāvanu maiss ar adītām zeķītēm, un katra ģimene varēja izvēlēties sev piemērotākās. Tāpat viņi varēja apskatīties un paņemt sev mīkstās rotaļlietas un  arī apģērbu no SK krājumiem.  
     Sarkanais Krusts neaizmirst arī savus brīvprātīgos, un šis ir trešais gads, kad arī viņi  saņem naudas balvas. Šogad tie bija Broņislava,  Rita, Andris, Velta, Juris un Skaidrīte.
    Savukārt ģimenes bija patīkami pārsteigtas par ziedojumu. Viena  to izlietos  slimajam bērnam, citas - vai nu Ziemassvētkus dāvaniņām, vai citām lietām un vajadzībām.
 
D. Gagunova foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru