Zīlānu ielas posmu līdz Ventas ielai varētu remontēt nākamgad
INESE ZONE

Pēc publikācijām BD par Jēkabpils pašvaldības plānoto investīciju projektu aizņēmumu summu precizēšanu lasītāji interesējas par remontdarbiem Zīlānu ielā, vaicājot, vai remontēs tikai vienu posmu no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Ķieģeļu ielai? 
    Lasītāji arī  aktualizē jautājumu par Zīlānu ielas drošību. Tur katru dienu pa braucot baļķu vedēji, un, automašīnām izbraucot ielas bedres, no kravas krīt baļķi, apdraudot gājējus. Videonovērošanas, lai varētu noskaidrot vadītājus, kas ved slikti nostiprinātu kravu, arī nav. Cilvēki interesējas, vai ir plānots  Zīlānu ielas posmā no Rīgas ielas līdz Ventas ielai uzstādīt videokameras? 
    Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps skaidro, ka atbilstoši remontdarbu grafikam vispirms remontēs Zīlānu ielas posmu no dzelzceļa pārbrauktuves jeb Slimnīcas ielas līdz Ķieģeļu ielai.  Re­monta laikā šo Zīlānu ielas posmu varēšot apbraukt pa Rēzeknes ielu. Kad šie darbi būs pabeigti, nākamgad  varētu remontēt posmu no tilta apļa līdz Ventas ielai. 
    – Visas ielas vai to posmus nav iespējams vienlaicīgi remontēt, jo jādomā par satiksmes organizāciju. Arī tagad Zīlānu iela posmā līdz Ventas ielai nav tik sliktā stāvoklī, lai tur regulāri izbirtu baļķu vedēju kravas. Drīzāk runa ir par atsevišķām slikti nostiprinātām kravām.  Kad posmu saremontēs, problēmai nevajadzētu būt. Taču ir domāts par to, kur varētu uzstādīt kameras un kur – fotoradarus, jo atsevišķu autobraucēju kultūra rada problēmas. Pie tā strādāsim kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju.  Informēsim viņus par savu skatījumu un meklēsim kopīgu risinājumu, – stāsta A. Kraps. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Zīlānietis
  Zīlānietis
  pirms 1 gada

  Zīlānu iela ir diezgan bēdīgā stāvoklī. No Slimnīcas ielas līdz Zīlāniem tā iela arī nav diez ko laba, tāda tuk-tuk, mašīna palecas uz katras akas. Lai kā Ragaini varētu par daudz ko kritizēt, tomēr ielas pamazām (bet nu baigi lēni) saved kārtībā un graustus nojauc. Bet ko Leonīda laikā? Rīgas un Brīvības ielu saremontēja pa n-tajiem gadiem, pie tam kokus izcirta vēl nežēlīgāk kā tagadējie kungi.

  Atbildēt
 2. Bronzas.bebrs
  Bronzas.bebrs
  pirms 1 gada

  Krapa lielkungs, laikam, nav kādu laiku braucis pa Rēzeknes ielu.. Lai pa turieni palaistu tranzītplūsmu, no sākumu, to vajadzētu atjaunot! Jau tagad tur ir viens tāds tramplīns (pret to bodīti), kas, iespējams, radies no iesēdušās vai sabrukušas akas.. Pie lielākas satiksmes intensitātes milzīga bedre garantēta!

  Atbildēt

Pievienot komentāru