Darbu zaudē pagasta pārvaldnieks, kas reibumā izraisījis satiksmes negadījumu
INESE ZONE

     Jēkabpils novada domes izpilddirektors Uldis Skreivers apstiprināja izplatījušos neoficiālo informāciju, ka 22. septembrī Kūku pagastā notikušo avāriju izraisījis iereibis pašvaldības darbinieks.
     BD jau ir publiskojusi Valsts policijas sniegto informāciju, ka 22. septembrī pulksten 12.08 Valsts policijā tika saņemta ziņa par to, ka kāds 1971. gadā dzimis vīrietis Jēkabpils novada Kūku pagastā, vadot automašīnu “Škoda”, avarēja un nobrauca no ceļa grāvī. Par šo notikumu ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija liecināja, ka 22. septembrī Jēkabpils novada Kūku pagastā glābēji no vieglās automašīnas, kas atradās grāvī, izcēla cilvēku, kuru nodeva ātrās palīdzības mediķiem. 
     U. Skreivers informē, ka negadījuma izraisītājs ir pagastu pārvaldnieks. Negadījums noticis, kad viņš pienākumu izpildes teritorijā iedzīvotājiem izvadājis domes laikrakstu. U. Skreivers sacīja, ka pēc šī gadījuma darba attiecības ar pagasta pārvaldnieku ir pārtrauktas. Izpilddirektors atzina, ka reibumā avāriju izraisījusī persona bijis labs darbinieks, un nevar sūdzēties par to, kā viņš veicis amata pienākumus. Taču tāda vājība kā alkohola lietošana parasti nodara cilvēkam postu, un rīcība, ļaujoties savām vājībām, turklāt darba laikā, nav savienojama ar darba pienākumu pildīšanu.
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (11)

 1. Fredis
  Fredis
  pirms 8 mēnešiem

  Ak, Kūkas, Kūkas...

  Atbildēt
 2. Viktors
  Viktors
  pirms 8 mēnešiem

  Viss Jpils novads šmigo

  Atbildēt
 3. Es
  Es
  pirms 8 mēnešiem

  Man šķiet, ka viņš bija labs pārvaldnieks. Vismaz uzklausīja cilvēkus un iespēju robežās mēģināja palīdzēt.

  Atbildēt
 4. prusaks
  prusaks
  pirms 8 mēnešiem

  Lai samaksā par autiņa remontu un strādā tālāk. Nav te ko tēlot svētos, katram var gadīties. Jā, jā, zinu, ka labi tas nav, bet tā notiek.

  Atbildēt
 5. Anitai
  Anitai
  pirms 8 mēnešiem

  Kad Tu sapratīsi,ka nevar tā izturēties pret cilvēkiem. Pāri galvām,pēdējo sulu izspiest,nav brīnums,ka cilvēks no stresa dzer,jo avīzes nav jāvadā pārvaldniekam.

  Atbildēt
 6. Nekas jauns
  Nekas jauns
  pirms 8 mēnešiem

  Diemžēl, prakse darba laikā un darba vietā, piemēram pašvaldības kapitālsabiedrības, lietot alkoholu, nav nekas jauns, to piekopj pat darbinieki, kuru atbildībā ir kontrolēt citus darbiniekus to nedarīt. Šie paši darbinieki pieņem lēmumus, brauc ar auto. Bet, kā redzams, līdz laikam. Ja pats neprot apstāties dzeršanā, tad ir loģiskas sekas.

  Atbildēt
 7. pb
  pb
  pirms 8 mēnešiem

  Nu pārvaldnieks nekāds. Vai atkal novads ieliks kādu savējo kas tikai saņems algu.

  Atbildēt
 8. goga
  goga
  pirms 8 mēnešiem

  Kas tā par sātanisko Anitu, kuras dēļ nodzeras pārvaldnieks?

  Atbildēt
 9. prusaks
  prusaks
  pirms 8 mēnešiem

  Jā, gribēju jautāt to pašu. Noskaidro, lai varam tepat pamatīgi izlamāt.

 10. no Kūkām
  no Kūkām
  pirms 8 mēnešiem

  Šis pārvaldnieks bija ļoti sakarīgs. Cilvēcīgs arī.

  Atbildēt
 11. Viktors
  Viktors
  pirms 8 mēnešiem

  Vēl jau ir joprojām, tikai ne pārvaldnieka amatā.

Pievienot komentāru