Jēkabpils pasta nodaļa atradīsies tirdzniecības centrā “Sēlija”
Sagatavoja J. Apīnis

     “Latvijas pasts” ziņo, ka 8. decembrī atvērs jaunu pasta nodaļu Jēkabpilī, tirdzniecības centrā “Sēlija”, Vienības ielā 7.
   Jaunā Jēkabpils pasta nodaļa nodrošinās ērtāku pieejamību pasta pakalpojumiem un atradīsies aptuveni kilometra attālumā no abām līdzšinējām Jēkabpils pasta nodaļām. Jēkabpils 1. pasta nodaļa Brīvības ielā 131 pakalpojumus sniegs līdz 6. decembrim (no plkst. 8 līdz plkst. 18), savukārt Jēkabpils 6. pasta nodaļa Rīgas ielā 120 – līdz 7. decembrim (no plkst. 8.30 plkst. 15.00).  
     Jaunās Jēkabpils pasta nodaļas telpas būs plašākas, patīkamākas un pieejamākas klientiem, tai skaitā jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Turklāt iedzīvotāji pasta pakalpojumus varēs saņemt katru darbdienu no plkst. 9 līdz 20, savukārt brīvdienās no plkst. 9 līdz 18.  Sūtījumu saņemšanai tirdzniecības centrā “Sēlija” pieejams arī viens no četriem Jēkabpilī izvietotajiem “Latvijas pasta” pakomātiem. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. Ačulis
  Ačulis
  pirms 7 mēnešiem

  No šī raksta var saprast, ka Jēkabpilī turpmāk būs tikai 1 pasta nodaļa? Ja tā, tad jauki.. Nesne vēl bija raksts par Salas pasta nodaļas likvidēšanu. Turpinot likvidēšanu, vēl varētu arī informēt, ka Jēkabpilī arī par 1 bankas filiāli mazāk - Citadele pametusi pilsētu.

  Atbildēt
 2. postmens
  postmens
  pirms 7 mēnešiem

  Ne pastā, ne bankā neesmu bijis nez cik tur gadus. mani tas nesatrauc.

 3. ordinary guy
  ordinary guy
  pirms 7 mēnešiem

  Lai jēkabpilieši izmanto baložu pastu.

  Atbildēt
 4. Bambino
  Bambino
  pirms 7 mēnešiem

  Vai kāds nezina, kā sauc džeku, kurš agrāk strādāja Jēkabpils valsts nodarbinātības aģentūras filiālē? Laikam sauca Juris.

  Atbildēt
 5. Nata
  Nata
  pirms 7 mēnešiem

  Visvaldis Feldmanis?

 6. Bambino
  Bambino
  pirms 7 mēnešiem

  Nē, pirms gadiem 30

Pievienot komentāru