No 5. februāra ģimenes ārste Tatjana Dobulāne izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu
Nacionālais veselības dienests

No 2024. gada 5. februāra ģimenes ārste Tatjana Dobulāne izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.
     Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Ivetas Nenišķes, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses  adrese: Stadiona iela 1, Jēkabpils, LV-5201, tālr. 65237856; 65237073. 
     Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā “Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām”. 
      Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu; tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. ordinary guy
  ordinary guy
  pirms 4 mēnešiem

  Nu i labi. Tāpat lielas jēgas no viņas nebija. Ģimenes ārsti pa lielam vispār ir parazīti, kas tikai izraksta receptes vai nosūtījumus. Smagas depresijas ārstēšanai iesaka apmeklēt kādu teātra izrādi vai aizbraukt ceļojumā. Un receptes izraksta tiem dārgākajiem medikamentiem, lai no farmācijas gigantiem dabūtu bonusus un paši varētu izceļoties.

  Atbildēt
 2. prusaks
  prusaks
  pirms 4 mēnešiem

  Šī pensijā vai pāries privātpraksē. Man nu gluži viens pīpis, ir pašam savs dakters.

  Atbildēt
 3. Ese
  Ese
  pirms 4 mēnešiem

  Baudīs pensiju .

 4. Rudens
  Rudens
  pirms 4 mēnešiem

  Nē, normāli! Un kas tad Nenišķei pacientu līdz šim trūka?

  Atbildēt
 5. Bambino
  Bambino
  pirms 4 mēnešiem

  Nekas, sēdēsi garā rindā pēc savas receptes.

 6. hihi
  hihi
  pirms 4 mēnešiem

  Man pa telefonu piesakot māsiņa raksta zāles pret asinsspiedienu,ārste to nav izmērījusi vismaz četrus gadus,ja ne vairāk.No viņas es tikai dzirdu,ka man pienākas tikai 12 minūtes viņas laika,ko es vispār varu gribēt.Sevišķi,ja pēc Rīgas rīkojuma jāraksta vairāki norīkojumi.

  Atbildēt
 7. ciniķis
  ciniķis
  pirms 4 mēnešiem

  Ko lai saka... Šai valstij cilvēki nav vajadzīgi. Tik vien kā nodokļu maksātāji, lai valdošie vepri var notrallināt mūsu naudu. Vienaldzīga attieksme arvien uzkrītošāk ir vērojama visās jomās. Cilvēki, īpaši vecāka gadagājuma, ir slogs valstij, ierēdniecībai, nu jau arī medicīnai. Viss tiek darīts pavirši, formāli, bez empātijas un ieinteresētības otra problēmā.

Pievienot komentāru