Par SIA «Jēkabpils siltums» valdes priekšsēdētāju iecelts Raits Sirmovičs
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

     3. maijā par SIA «Jēkabpils siltums» valdes priekšsēdētāju iecelts Raits Sirmovičs. Amata pienākumus viņš sāks pildīt no 12. maija. 
     Pēc apstiprināšanas Raits Sirmovičs sacīja: “Galvenais izaicinājums uzņēmumam pašlaik ir pāreja no fosilā kurināmā uz atjaunojamajiem energoresursiem. Tā ir gan Latvijas, gan visas Eiropas politika saistībā ar to, ka gāze vairāk kā kurināmais nebūs pieejama. Tas patlaban ir galvenais uzdevums. Šogad “Jēkabpils siltums” iesniegs apstiprināšanai arī projektu par divu jaunu šķeldas katlumāju būvniecību. Viena no tām būs Ķieģeļu ielas mikrorajonā un otra - Tvaika ielas mikrorajonā. Pašreizējā posmā ir ļoti saspringts darbs, lai līdz 16. maijam šos projektus iesniegtu. Stājoties jaunajā amatā un ņemot vērā manu profesionālo pieredzi, centīšos attaisnot uz mani liktās cerības un dot ieguldījumu “Jēkabpils siltuma” attīstībā.”
     Atklātais konkurss uz SIA “Jēkabpils siltums” valdes priekšsēdētāja amatu tika izsludināts 22. martā,  un kandidātu pieteikšanās termiņš tika noteikts 8. aprīlis. Kandidāti uz valdes priekšsēdētāja amatu tika vērtēti divās kārtās. Nominācijas komisija valdes priekšsēdētāja amatu kandidātus novērtēja, balstoties uz nominācijas komisijas sēdē apstiprinātiem vērtēšanas kritērijiem. Nominācijas komisijas sastāvā tika pieaicināts arī Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks enerģētikas jautājumos.
     Apkopojot kandidātu vērtējumus, nominācijas komisija 22. aprīlī pieņēma lēmumu SIA “Jēkabpils siltums” valdes priekšsēdētāja amatam izvirzīt kapitāla daļu turētājam izvērtēšanai vienu kandidātu - Raitu Sirmoviču.
     R. Sirmovičs ieguvis profesionālo maģistra grādu Rīgas Politehniskajā institūtā. Kopš 2001. gada bijis Jēkabpils pilsētas pašvaldības Pilsētvides un Pilsētsaimniecības departamenta direktors, savukārt Jēkabpils novada pašvaldības Attīstības pārvaldē vadījis infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļu. No 2019. gada līdz šim bija SIA “Jēkabpils ūdens” prokūrists un kā valdes loceklis darbojas biedrībā “Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra”.
      
     

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. ne par tēmu
    ne par tēmu
    pirms 2 gadiem

    bet apsveicu visus Jēkabpils patrona sv.Ģederta dienā.

    Atbildēt

Pievienot komentāru