SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāja amatā ieceļ Ervīnu Keišu
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

     3. maijā par SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāju tika iecelts Ervīns Keišs. Darba pienākumus viņš sāks pildīt no 12. maija. 
      Pēc apstiprināšanas Ervīns  Keišs sacīja: “Balstoties uz līdzšinējo profesionālo pieredzi varu teikt, ka man ir padziļināta izpratne un zināšanas par kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas plānošanu un īstenošanu, administratīvo un finanšu vadību, kā arī publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību. Uzsākot darbu, padziļināti iepazīšos ar aktuālo situāciju kapitālsabiedrībā.”
     Atklātais konkurss uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatu tika izsludināts 22. martā, un 8. aprīlī noslēdzās kandidātu pieteikšanās termiņš. Kandidāti uz valdes priekšsēdētāja amatu tika vērtēti divās kārtās, nominācijas process notika attālināti. Ar rīkojumu tika noteikta nominācijas komisija, kuras sastāvā bija piesaistīts arī eksperts - Latvijas Slimnīcu biedrības priekšsēdētājs.  Komisija valdes priekšsēdētāja amatu kandidātus novērtēja, balstoties uz komisijas sēdē apstiprinātiem vērtēšanas kritērijiem. 
     Apkopojot kandidātu vērtējumus, nominācijas komisija  pieņēma lēmumu uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatu izvirzīt kapitāla daļu turētājam izvērtēšanai vienu kandidātu - Ervīnu Keišu. Viņš ir absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot profesionālā maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju. Kopš 2012. gada E. Keišs vadījis veselības aprūpes uzņēmumu “Kirsh veselības fabrika”. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. KnAb
    KnAb
    pirms 2 gadiem

    Un interšu konflikta nav?

    Atbildēt

Pievienot komentāru