3. maijā presei “Narvesenā” 50% atlaide
Dace Dovidena, SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja

Arī šogad 3. maijā atzīmēsim preses un vārda brīvībai būtisku notikumu – Pasaules preses brīvības dienu*. 
 
Preses brīvība ir viena no Eiropas Savienības pamatvērtībām. Šogad Eiropas Parlamenta deputāti ir apstiprinājuši jaunu tiesību aktu, kas vēl vairāk to nostiprinās, aizsargājot žurnālistus un medijus no politiskas vai ekonomiskas iejaukšanās. Saskaņā ar to dalībvalstīm būs jāaizsargā mediju neatkarība, turklāt būs aizliegta visu veidu iejaukšanās redakcionālos lēmumos. Tas ir ļoti nozīmīgi šajā izaicinošajā laikā, kad neatkarīga un objektīva informācija plašsaziņas līdzekļos ir ne tikai nepieciešama, bet arī var būt izšķiroši svarīga.
 
Arī mēs, “Narvesen”, vēlamies atgādināt Latvijas sabiedrībai par brīvas preses būtisko lomu demokrātijas stiprināšanā, tāpēc, katru gadu, mudinām mūsu klientus arī šajā dienā iegādāties drukātās preses izdevumus. 
 
3. maijā uz vienu dienu piešķirsim 50% atlaidi visiem preses izdevumiem visos “Narvesen” kioskos ( izņemot “Arēna Rīga” un VAS “Starptautiskā Lidosta Rīga”). Tāpat līdz 8. maijam mazāko lasītāju priekam piedāvājam iegādāties divu bērnu žurnālu komplektu ar klāt pievienotām rotaļlietām par viena žurnāla cenu. 
 
Kaut arī šāds solis var ietekmēt peļņu, uzskatām, ka ir ārkārtīgi svarīgi paust atbalstu neatkarīgai presei un veicināt kopējo preses pārdošanas apjomu. Atzīmēsim Pasaules preses brīvības dienu un stiprināsim mūsu pamatvērtības kopā!
 
* Pasaules preses brīvības diena tiek atzīmēta pēc UNESCO iniciatīvas kopš 1994. gada, atgādinot, ka preses brīvība joprojām ir apdraudēta – daudzās valstīs žurnālisti strādā ļoti sarežģītos apstākļos, kur par brīvas domas paušanu var samaksāt ar dzīvību.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Vellos !! Ko ātrāk neviens neko neteica, Nu jau laikam Narvesen slēgts, būtu nopircis pāris pudus avīzes.

  Atbildēt
 2. Fakts
  Fakts
  pirms 1 mēneša

  Atejā neder

 3. Mila
  Mila
  pirms 1 mēneša

  Vēl jau 3. datums tikai rīt būs, paspēsi.....

  Atbildēt
 4. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Oj, paldies, ka pateici, netiku uzmanīgi izlasījis rakstu. Atejā man nevajag, bet papīrs ir labs siltināšanas materiāls, labāks par visām sintētiskajām vatēm.

Pievienot komentāru