Aknīstes iedzīvotāji  līdz 24. maijam aicināti bez maksas nodot nolietoto elektrotehniku
Sagatavoja J. Apīnis

Lai veicinātu nolietotās elektrotehnikas nodošanu atbildīgā un videi draudzīgā veidā un padarītu to pieejamāku ikvienam Lat­vijas iedzīvotājam, vides apsaimniekošanas uzņēmums «Eco Baltia vide» sadarbībā ar «Latvijas Zaļo punktu» Aknīstē, Skolas ielā 1a, izveidos elektronikas pieņemšanas pagaidu punktu.
   Uz šo  punktu, kas lietošanai būs pieejams no 13. līdz 24. maijam, iedzīvotāji aicināti nogādāt visa veidu elektroiekārtas, kas tiem vairs nav nepieciešamas. Par to informē uz­ņēmums «Eco Baltia vide».  
    Elektroiekārtas uz nodošanas punktu iedzīvotāji var nogādāt visas diennakts laikā. Bez maksas varēs nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļasmašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces. Šķi­rošanas punktā varēs nodot arī uzkrātās baterijas un akumulatorus. Pirms to iz­mešanas lūgums tos ievietot aizsietā maisiņā. 
Svarīgi ievērot, ka nodot iespējams tikai elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c. – objektā tiks veikta videonovērošana. Par citu atkritumu veidu nodošanas iespējām iedzīvotāji aicināti sazināties ar sava nama apsaimniekotāju vai «Eco Baltia vide» klientu apkalpošanas centru. 
    Plašāka informācija par  «Eco Baltia vide» pakalpojumiem, kā arī aktuālo informāciju var atrast uzņēmuma mājaslapā www.ecobaltiavide.lv. Jautājumu gadījumā par elektronikas nodošanas punktu var sazināties, zvanot pa tālr. 8717 vai rakstot uz e-pastu info@ecobaltiavide.lv.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru