Aktuālā informācija par paveiktajiem darbiem Salas un Sēlpils pagastā
SIA «Vīgants» teksts un foto

SIA «Vīgants» ir noslēdzis līgumu ar Jēkabpils novada pašvaldību par autoceļu nomalu grunts uzauguma noņemšanu no­vada pagastos. Darbi veikti Salas, Sēlpils, Ābeļu, Vīpes, Atašienes, Zasas un Rubenes pagastā. Septembrī darbus turpinām  līgumā paredzētajos pagastos.
    Līkumu katlumājā Sēlpils pagastā sadarbībā ar Jē­kabpils novada pašvaldību tika uzstādīti divi granulu apkures katli, ar kuriem   apkurinās pašvaldības ēkas un daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Līkumos.
     24. augusta novada domes sēdē apstiprināja apkures tarifus 2023./2024. gada apkures sezonai. Ņe­mot vērā dabasgāzes ce­nas samazināšanos biržā, ir veikts aprēķins siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa noteikšanai katlumājā Skolas ielā 2A Salas ciemā. No Skolas ielas 2.A nama katlumājas siltumenerģija tiek piegādāta pašvaldības sabiedriskajām ēkām, juridiskajām personām un piecām daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām (Skolas iela 1, Susējas iela 5; 10; 12; 14). Jaunais siltumenerģijas tarifs katlumājai Skolas ielā 2A tika apstiprināts 86,73 EUR/par 1 MWh bez PVN, bet katlumājai «Līkumi» – 70,39 EUR par 1 MWh bez PVN. Katlumājā Podvāzes ielā 2A Biržos siltumenerģijas tarifs paliek iepriekšējais –  71,33 EUR par 1 MWh bez PVN. Jaunie siltumenerģijas tarifi stāsies spēkā no 2023. gada 1. oktobra.
Namu apsaimniekošanā tika veikti šādi darbi:
 – nomainītas kāpņu telpu ieejas metāla durvis O. Valdmaņa ielā 2 (divas durvis) un O. Valdmaņa ielā 3, Sēlijā (divas durvis);
– nomainīti plastmasas logi kāpņu telpās Skolas ielā 1, Salā (7 logi) un Ošānu ielā 13,  Ošānos (3 logi);
– kanalizācijas un ūdensvada stāvvadu maiņa Vies­turu ielā 11, Salā un  Ošānu ielā 13, Ošānos;
– centrālā ūdensvada maiņa pagrabā Biržu ielā 8, Biržos;
– jaunas lietus ūdens noteku sistēmas uzstādīšana mājām Gravānos, Viesturu ielā 1, Viesturu ielā 9, Vies­turu ielā 13, Salā un Biržu ielā 6, Biržos;
– mīkstā jumta seguma drūpošo sienu nostiprināšana Zaļajā ielā 2 un Zaļajā ielā 6 (1–18), Salā;
– balkona betona pa­matņu atjaunošana Viesturu ielā 9 un Viesturu ielā 11 Salā un Ošānu ielā 11 Ošā­nos.
   SIA «Vīgants» vēlas pa-teikties visiem klientiem, kas laikus  norēķinās par saņemtajiem pakalpojumiem, kā arī tiem, kas godprātīgi pilda savas saistības parādu dzēšanas procesā. Iedzī-votājus, kuriem sakrājušies neapmaksāti komunālo pakalpojumu rēķini, lūdzam veikt norēķinus.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Janka
  Janka
  pirms 10 mēnešiem

  Skatos, ka pa novadu lauzuši logus un durvis tā ,ka tās jāmaina, nezinu tikai kas tas O. Valdmanis ir bijis un kurās sādžās pat ielas nosauktas viņa vārdā. Bet vai nu man viss jāzina.

  Atbildēt
 2. Fakts
  Fakts
  pirms 10 mēnešiem

  Olivers Valdmanis - jeb Waldman. Pirmais latviešu Avendžers

 3. Janka
  Janka
  pirms 10 mēnešiem

  Nezināju, paldies, tagad skaidrs.

Pievienot komentāru