Apbalvo novada izglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

 26. maijā Jēkabpils 2. vidusskolā notika Jēkabpils novada izglītības iestāžu audzēkņu un viņu pedagogu apbalvošanas pasākums par skolēnu sasniegumiem 2021./2022. mācību gadā. 
    Novada pašvaldības svinīgajā pasākumā sveic tos skolēnus, kuri, pateicoties savām darba spējām, neatlaidībai  un zinātkārei, skolotāju atbalstam un vecāku gādībai, ir guvuši ievērojamus panākumus pilsētas, novada un valsts mēroga olimpiādēs, skatēs un konkursos.
    Atklājot pasākumu, no­va­­da domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības un kultūras jautājumos Alfons Žuks sacīja: «Paldies skolēniem par ieguldīto darbu šajā mācību gadā. Pašvaldībai ir liels gods, ka pārstāvat mū-su novadu valsts konkursos un skatēs, kā arī starptautiskā mēroga konkursos. Pal­dies arī pedagogiem, kuri veltījuši laiku un zināšanas, lai attīstītu skolēnu talantus».
    Kopumā pateicības no paš­valdības saņēma 161 konkursu laureāts – gan skolēni, gan pedagogi. Pa­sākumā klātesošos uzrunāja izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis. Svinīgajā sarīkojumā skanēja arī skolēnu izpildītie muzikālie priekšnesumi.
    Jāpiebilst, ka sumināšana bija pirmais kopīgais šāda veida pasākums jaunizveidotajā Jēkabpils novadā. Sveicam skolēnus un pedagogus ar sasniegumiem un vēlam jaunas mērķus un to piepildījumu!
     
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru