Ar ģimnāzijas būvnieku SIA «Zeng» panākta pašvaldībai izdevīga vienošanās
INESE ZONE

Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Kārlis Stars informē, ka pašvaldība noslēgusi izlīgumu ar SIA «Zeng». 
     Atgādinām, ka Jēkabpils Valsts ģimnāzijas būvdarbu gaitā jau informējām, ka Jēkabpils novada pašvaldība vienpusēji pārtrauca iepirkuma līgumu ar būvdarbu veicēju SIA «Zeng», jo «Zeng» nepamatoti apturējusi būvdarbus, neievērojot darbu   grafiku un finanšu plūsmas kalendāro grafiku. Tobrīd darbu izpilde bija tikai nedaudz vairāk kā 50% apmērā. Izsludinot jaunu iepirkumu, darbi tika uzticēti SIA «Jēkabpils PMK», kas tos sekmīgi pabeidza.
    Tagad K. Stars stāta, ka izlīgums ir noslēgts pašvaldības interesēs, un pērnā gada nogalē tas stājies spēkā.  Plašākus komentārus pašvaldība sniegt nevarot, jo izlīgumā pēc SIA «Zeng» lūguma ir iestrādāti konfidencialitātes noteikumi, ko nevar sīkāk komentēt. Bet varot droši sacīt, ka izlīgums ir pašvaldībai izdevīgs. 
– Mēs šo procesu atbilstoši pašvaldības interesēm esam uzvarējuši, un mūs tālāka tiesāšanās vairs neinteresē. Par vienošanās saturu varu teikt, ka tas mums ir pozitīvs. Plašāk skaidrot nevaram, bet arī otrai pusei tas ir bijis pieņemams, – sa­cīja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. 
   Cik zināms neoficiāli, tad pašvaldībai šī vienošanās būs arī finansiāli izdevīga. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. Fakts
  Fakts
  pirms 5 mēnešiem

  Tas ir tikai Stara teiktais, kam nav apstiprinājuma. Šajā valstī valda vieni meli.

  Atbildēt
 2. Pēc ģīmja var redzēt
  Pēc ģīmja var redzēt
  pirms 5 mēnešiem

  Pareizi saki! Vieni meli skan no šī cilvēka mutes!

 3. Fredis
  Fredis
  pirms 5 mēnešiem

  Vienošanās "slepeno" daļu nav nemaz tik grūti uzminēt.

  Atbildēt
 4. Eh
  Eh
  pirms 5 mēnešiem

  Avīzes raksts, ka Zeng nupat apšmaucis IeM ar ugunsdzēsēju depo celtniecību. Acīmredzot aiz īpašniekiem stāv spalvaina roka, ja tādiem kārtējo reizi uzticēts valsts pasūtījums

  Atbildēt
 5. Fakts
  Fakts
  pirms 5 mēnešiem

  Acīmredzot tam SIA ir labi gali valdībā, ja tādiem vispār ļauj piedalīties konkursos. Ir skaidrs, kāpēc "Zeng" izlīgumā iestrādāja konfidencialitātes noteikumus. Lai nākamie līgumu slēdzēji nebūtu pilnvērtīgi informēti par šādām šmucēm.

Pievienot komentāru