Atklāta atjaunotā Jēkabpils 2. vidusskolas ēka Rīgas ielā 200
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

3. maijā Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un priekšsēdētāja vietnieks izglītības un kultūras jautājumos Alfons Žuks piedalījās Jēkabpils 2. vidusskolas programmu īstenošanas vietas – atjaunotās skolas ēkas Rīgas ielā 200 – atklāšanā un pasākumā «Ieklausies, ieskaties, sajūti»! Ar priekšnesumiem uzstājās 2. vidusskolas skolēni.
 
    Projektā   «Jēkabpils vispā­rējās izglītības iestāžu mācību vides un infrastruktūras uzlabošana» ir uzlabota infrastruktūra Jēkabpils 2. vidusskolas programmu īstenošanas vietā Rīgas ielā 200, atjaunotas mācību telpas, gaiteņi, sanitārie mezgli, kā arī pārbūvēti ēkas inženiertīkli. 
    Projekta kopējais mērķis ir veikt divu Jēkabpils vispār­izglītojošo skolu modernizāciju – Jēkabpils 2. vidusskolas un Jēkabpils Valsts ģimnāzijas mācību vides infrastruktūras uzlabošanu, no­drošinot izglītojamo vajadzībām atbilstošas vispārējās izglītības pakalpojuma pieejamību, un sekmēt kompetenču pieejā balstītu vispārējās izglītības satura pakāpenisku ieviešanu.
   Būvdarbus objektā veica SIA «Erbauer group», autor­uzraudzību – SIA «BRK projekti» un SIA «KPB PROJEKTĒTĀJS.LV», savukārt būvuzraudzību – IK «Būvzinis-J». Kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai tika iegādātas arī mēbeles ergonomiskas mācību vides izveidei un aprīkojums inovatīvu informācijas un komunikācijas teh­noloģiju risinājumu ieviešanai. Kopējās objektā ieguldītās izmaksas ir 1 823 533,19 eiro. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Ir jau smuki, bet bildē praktiski tikai meitenes. Kur tad zēni ?

  Atbildēt
 2. Fakts
  Fakts
  pirms 1 mēneša

  Pīpē aiz skolas

 3. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Ja nu tā, tad vēl nekas, citādi kas tad visas tās meičas pēc gadiem 15 apprecēs.

Pievienot komentāru